Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire jó a szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire jó a szex?

Figyelt kérdés

Még nem szeretkeztem (15 vagyok) .

Régen,mikor együtt aludtam a szüleimmel,egyszer csak arra ébredtem,h épp azt csinálják.Aztán egyre többzör.Ezek után inkább elmentem a nővérm szobájába...


2013. febr. 11. 08:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ennél is jobb!
2013. febr. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy akkor velem kipróbálhatod.

F.

2013. febr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha fiú vagy, akkor meg velem.

25 Renátó

2013. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A szex csak akkor jó, ha megértél rá testileg-lelkileg, és ha van egy olyan párod, aki mellett fel tudsz oldódni, és régóta együtt vagytok.


Az első pár alkalom a lányok szempontjából nem igazán kellemes. Fáj-vérzik, az első pár alkalommal nem feltétlenül van a lányoknak orgazmusuk. Viszont én mégis élveztem a fájdalom ellenére, mert nekem az is ott volt a háttérben, hogy 9-10 hónapja együtt voltam a párommal, akit iszonyatosan szerettem, így félre a fájdalommal, hiszen mégis az egyik legcsodálatosabb érzés volt a világon.


De az írásod alapján, te még nem éppen vagy érett egy ilyen kapcsolathoz, úgyhogy ha lány vagy, egyáltalán nem élveznél még benne semmit.


Én veled egyidős voltam amikor elveszítettem, a párommal, akivel már 10 hónapja együtt voltunk, és azóta is 2,5 éve együtt vagyunk. Csak akkor és azzal veszítsd el, akivel ilyen komoly kapcsolatba vagy.


Üdv: 17/l

2013. febr. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vannak jobb dolgok is. Nekem akkor volt nagy szám, amikor a szerelmemmel lehettem, de már nem vagyunk együtt.:(
2013. febr. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Szerintem vannak jobb dolgok is."


Egyet mondj! ... :-P

2013. febr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

caM008 kedves!

Mondok neked egy jobbat: egészség :)

2013. febr. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Tényleg!, és a mákos kalács is!
2013. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#7: Szex nélkül nincs egészség ... legalábbis normális lelki :-P

Egyébként meg hülyeségeket beszélsz. A szex egy cselekvés, hogy hasonlítod össze az egészséggel, ami egy állapot? Vagy arra gondoltál, hogy az orgazmusnál - vagy amikor átöleled a párod és egyé váltok -, annál jobb egy marék vitamint lenyelni :-P

2013. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 4/9 ma 09:01 -vagyok


Az igaz, hogy a rendszeres szex fontos egy kiegyensúlyozott életben. De ennek nem szexnek kell lennie, inkább szeretkezésnek. Egy kikapcsolódás, a hosszú, zsúfolt nehéz napok után, amikor a pároddal vagy, és csak egymásra figyeltek, egymásra hangolódtok. De ezt inkább mondanám felnőtt korba, mint tizen egynéhány évesen.

2013. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!