Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálta ezt, és hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálta ezt, és hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel még csütörtökön jöttünk össze. Ma találkoztunk újból. Addig neten tartottuk a kapcsolatot. Olyan szépeket írt, meg csütörtökön is olyan kedves volt és figyelmes.. És ma ?? A haverjával vártak, aztán a haverja elment és kettesben maradtunk. Nem tudtunk sokat beszélgetni, mert a suliban nem is lehet "úgy" nagyon beszélgetni. Aztán mondta, hogy most felmegy, meg, h kövi szünetben nem jön(most nem akarom ide írni, hogy miért, mert így is felismerhet.) és megölelt (úgy mint ha egy fiú haverja lennék -.-) Szóval nem, hogy az utána lévő szünetbe nem jött se semelyikbe. Nagyon szar volt várni a semmire.Szerintetek miért nem jött ? és hogyan tovább ? Este szóvá tegyem neki ? Ti mit csinálnátok a helyemben ? L
2013. febr. 11. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem írtad a korodat, de kitalálom 15 alatt...

De most komolyan... mit vársz egy gyerektől, úgy, hogy te magad is gyerek vagy még?!

2013. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amikor neten ismerkedsz meg valakivel, az teljesen más, mint mikor élőben. Neten nagyon sok témátok van és mindig van miről beszélni. De élőben fordul a kocka. Mint neked is, kínossá válik. Amit leírtál, abból nekem az jött le, hogy a fiú meggondolta magát. Szerintem kérdezz azért rá, hogy mi van vele, miért nem ment le szünetben. Ha valami ócska kifogást mondd, például a haverokkal ezt, meg azt csinált, akkor mondd meg neki, hogy ne játszadozzon veled.
2013. febr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok Ő pedig 17. Dehát csütörtökön több mint egy órát együtt voltunk ..
2013. febr. 11. 13:41
 4/6 anonim ***** válasza:
A normális ember ezen az oldalon csak leépül úgy veszem észre, úgyhogy lépek is... Már ott elhibáztam, hogy regisztráltam :D
2013. febr. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Pretty Ballerina ***** válasza:
Én jókat szórakozok itt az ilyesmiken. :D
2013. febr. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvan SMS-t fogok neki írni. Csak nem tudom, hogy kérdezzek rá ... :c
2013. febr. 11. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!