Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam tudtára a fogorvo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam tudtára a fogorvos asszisztens csajnak hogy bejön nekem? Vagy hogy hívjam el valahova?

Figyelt kérdés
Járok forgorvoshoz már jó ideje és tetszik nekem,és úgy veszem észre hogy talán én is neki.Nyílván ott van az orvo így esély sincs hogy ott megkérdezzem hogy esetleg meddig dolgozik vagy valami.Nyílván az orvos mint főnöke sem díjjazná ezt,így nem tudom hogyan lehetne hogy még se tünjön nyomúlásnak?
2013. febr. 11. 16:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Elsőre le fogja szűrni mit akarsz :D


És szerintem napi 100 ilyen ajánlatot kap ha jó csaj :D

2013. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ma 16:52



Jó csaj,de hát kinek mi a jó.Nyílván minden embernek más az ízlése,ami nekem jó az nem biztos hogy ned igen.De nyílván vannak még ilyenek ami engem nem is érdekel,mert ha valóban szimpatikus vagyok neki akkor lehet esély,Csak egy ilyen szituba hogyan hívja el az ember?Ott a doki aki nem hinném hogy örülne ha ott udvarolnék..

2013. febr. 11. 16:54
 3/5 A kérdező kommentje:
* neked
2013. febr. 11. 16:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérd meg hogy vizsgáljon meg orálisan.
2013. febr. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ma 17:15



Egyéb hülye ötlet?

2013. febr. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!