Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk / férfiak, mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk / férfiak, mit szólnátok ahhoz, ha egy lány megmondaná, hogy bejössz neki?

Figyelt kérdés

Nem ràm vall, de màr végső elkeseredésemben arra gondoltam, hogy megmondom neki (25), hogy mit érzek irânta...


19l



2013. febr. 11. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Örülnék neki.
2013. febr. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jól esne,de ha érdekelne a lány,akkor már kezdeményeztem volna.Ha nincs olyan,aki tetszik,akkor talán megpróbálnám vele,de ez így eléggé elb@szott dolog.
2013. febr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2-es: hàt szerintem is :-/
2013. febr. 11. 18:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiugranék a zoknimból, de csak ha olyan mondja aki nekem is tetszik külsőre belsőre. Ha csak egy szimpla lány akkor egykedvűen fogadnám hogy "zsíír".
2013. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát attól függ. Volt pár lány akik megpróbálták ezt velem, de mindegyik ronda volt, úgyhogy addig beszélgettem velük amíg szóban bele nem mentek mindenféle ocsmányságba, utána elkönyveltem őket k.rvának és ilyen-olyan módon telibesértettem őket. Ők azóta utálnak:D

De ha egy nem túl csúf lány tenné, örülnék neki, és biztos, hogy nem csak szórakozásból lennék vele kedves.

2013. febr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel örülnék neki:)
2013. febr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy közli.


Ha szerelmet vall akkor kínos, főleg ha részemről viszonzatlan. ha csak közli hogy szimpi vagyok a számára az már nem kínos, sőt talán még beszélgetni is beszélgetek vele.

2013. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!