Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a lányok azt mondják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a lányok azt mondják sablonos szöveggel a fiúknak, hogy legyél kedves, rendes, aranyos, humoros, mosolygós akkor ez csak akkor léphet érvénybe ha bejössz neki külsőre?

Figyelt kérdés
Vagyis csak akkor lehetségesek ezek a tanácsok, ha tetszel neki valamilyen szinten?
2012. nov. 25. 22:54
 1/8 anonim ***** válasza:

legyél kedves, rendes, aranyos, humoros, mosolygós...

ezt nem a csajokra szokták mondani?

2012. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem, ezt a csajok mondják itt a pasiknak. De ezt úgy mondják, hogy ez minden pasira érvényes igazság. De szerintem csak azokra vonatkozik, akik külsőre is elfogadhatóak az adott lánynál. Ez meg nem fejben dől el, hogy ha elfogadod magadat akkor jobb leszel a lányoknál.
2012. nov. 25. 22:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én csaj vagyok, de ilyen követelményeket még nem állítottam pasi elé.
2012. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért, te összejönnél egy lánnyal, ha SEMMILYEN SZINTEN nem tetszene?! Naná, hogy nem.

Ennyi ostoba kérdést...

2012. nov. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű tény. A beugró az a megnyerő külső. Mármint persze olyan szinten, ahogy azt a nőci elvárja, ideáljának megfelelően. Ha ez oké, beugrottál az igéret földjére, akkor jön a lélek"scannelés" ha ezen is átmész ,akkor nyalhatod a pinát. Ha az első oké, de gyökérnek tart valami miatt, vagy mert un, vagy mert től nyomulós vagy, vagy mert egy negédes faszvagy, vagy mert túl hideg vagy, vagy mert nagyon vicsorgós a világnézeted akkor bezárja a a kapuit, lemond rólad, és mehetsz világgá.
2012. nov. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen.

Az alap, hogy bejössz neki. Utána jöhet a többi.

De hogy ne legyek nagyon elkeserítő: mindenkinek más a szép, így a nőknek is. Amelyik férfit az egyk bottal sem piszkálná meg, az a másiknak lehet az álma.

Jó, sarkítottam, de remélem érthető.

2012. nov. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A 4-esnek tökéletesen igaza van. Minden pasi panaszkodik, hogy kedves vagyok, meg okos, mégsem kellek egy lánynak sem a külsőm miatt. Nem mintha a pasik csak a belsőt néznék, szóval nincs joguk panaszkodni (ahogy fordítva a csúnyább lányoknak sincs).
2012. nov. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem első a belső aztán a külső.
2012. nov. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!