Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mért nem vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mért nem vagytok képesek megmondani nyíltan és őszintén, ha számotokra valaki nem szimpatikus?

Figyelt kérdés
Kitaláljátok, hogy jaj túl jók vagyunk hozzátok, nem érdemeltek ennyire kedves férfiakat, túl nagy a távolság közöttetek, holott a falánál is világosabb, hogy ez nem lenne probléma, ha komolyan gondolnátok. Mire jó a hazugság?
2013. febr. 11. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Empátia.
2013. febr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a képedbe vágnák a nyers igazságot, az jobb lenne?
2013. febr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen.
2013. febr. 11. 21:10
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
én meg szoktam mondani, de nem díjazzák
2013. febr. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én díjaznám. Ha ráfogjátok a távolságra, vagy arra, hogy nincs szabadidőtök, elfoglaltak vagytok, azzal még reményt keltetek a férfiban, hogy biztos tetszik nektek és persze, hogy rátok fog telepedni. Sokkal jobb lenne, hogy megmondjátok nem tetszel aztán kész. Egyértelmű válasz, nem kell reménykedni.
2013. febr. 11. 21:26
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarnám megbántani az illetőt, de ha meg megbántom akkor meg én leszek a rosszfej...
2013. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!