Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Volt már veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Volt már veletek olyan, hogy valaki eleinte nem volt szimpatikus, ellenszenves volt, azután addig addig próbálkozott, kedveskedett, míg megkedveltétek? Sőt belé szerettetek?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 13:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, a párom. De öt évig tartott neki..
2013. febr. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

ma 13:40



A f@szom se könyörögne 5 évig egy nőnek..úristen mekkora egy papucs lehet a párod..

2013. febr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
itt nem könyörgésről van szó. Hanem, hogy meglehet-e változtatni egy másik ember véleményét rólad, ha alapból nem szimpatikus, az az ember. A kérdés ez volt..
2013. febr. 4. 14:11
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Második válaszoló!Te talán nem könyörögnél,ert egy hülye s*ggfej vagy!De attól még más szerethet valakit annyira,hogy bármit megtenne érte!


És amúgy velem is volt már,de sajnos nem jártunk sokáig. :(

2013. febr. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Max akkor fordul elő ilyen, ha az illető változtat a külsején, és emiatt megtetszik a lánynak. Esetleg akkor, ha rászakad egy halom pénz.
2013. febr. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

ma 14:18


Ok akkor én seggefej vagyok,de akkor sem könyörögnék egy olyan nőnek aki kitudja mikor adja be a derekát vagy mikor küld el.Én kitartó vagyok és 1 évig max ostromolnék egy nőt de onnan tovább már elég esélytelennek tűnne a dolog és már hülye gyereknek érezném magam..szerintem úgy is arról szolt a dolog hogy megsajnálta aztán egye fene megengedem hogy 5 év múlva megdugjál...pff elég vicces micsoda lovag..inkább papucs és megalázó.Mert ha 1 év múlva sem kellek vagy mondjuk 2 hónap múlva sem akkor miért 5 év múlva..Nekem ez úgy jönne le hogy ha nincs ló akkor jó lesz a szamár is kb és ez az érzésem lenne.És az ő esetében is az volt szerintem,nem talált senkit így tudta hogy van egy balek aki bármikor ugorni fog a lehetőségre..ennyi.Utánna emg én nem mentem volna bele,Ennyi büszkeségem van.Ha akkor nem akkor 5 év múlva miért?Ja mert közbe nem jött senki más aki alkalmas lenne,vagy esetleg közbe jó sok pénnze lett..nem vagyok hülye nem most jöttem le a falvédőről:D

2013. febr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, volt, kis mitugrásznak tartottam, aztán megkedveétem de végül ő visszavett,és már nem akar semmit. De elejétől fogva nem tartottam őszintének, nem tudtam benne soha igazán megbízni.
2013. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván az 5 év nem folyamatos próbálkozás volt, hanem többször feljött a dolog, közben barátkoztunk, flörtölgettünk, és végül ez lett belőle. De nyilván hatalmas papucs, persze.
2013. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Az ilyen gyakran előfordul,szerintem. Az ilyen eseteknél az a gond,hogy hamar el kezdünk ítélkezni a másikról rosszat,és lehet közbe az illető,sose volt rólunk negatív véleménnyel,csak nekünk tűnik nem szimpatikus személynek,pedig lehet csak annyi a gond,hogy nehezen tudd az illető megnyílni és kapcsolatokat létesíteni.
2013. febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
68%

ma 15:37


Hát nyílván hatalmas papucs mert én már 1 év után kb le se sz@rtam volna a fejed és miattam lehettél volna a világ legszebb nője akkor sem aláztam volna magam.Te meg azért vagy vele,mert nem találtál senkit közbe,vagy egyszerűen nem jöttek be a másikkal a számítások.Így úgy döntöttél hogy lő helyett jó lesz a szamár is.Jaj ne meséld már be nekem hogy 5 év kell ahhoz hogy egy férfit közel engedj magadhoz és engedtessék beléd tenni a farkát...ez nem az a romantikus sztori aminek te beállítod.Eyszerűen nem találtál mást és nem akartál egyedül maradni,vagy pedig megsajnáltad szerencsétlent.

Te meg a világ legjobb csajának vagy nőjének érzed magad mert egy férfi 5 évig papucskodott utnnad,de valójában mást akartál vagy még akarsz most is.Ismerem ezeket a húzásokat.Ráadásul 5 év úristen az rengeteg idő még ha nem folyamatos akkor is..ez teljesen mindegy,de hogy én nem pedáloznék 1 évnél tovább egy nőért azt tuti.Ha akkor nem akkor 5 év múlva miért vagyok jó neki?Én ezeken ilyenkor erősen elgondolkodnék és azon is elgondolkodnék hogy nem e ló helyett szamár effektusban van részem.A férjed akkor is papucs tök mindegy...

2013. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!