Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eléggé antiromantikus vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eléggé antiromantikus vagyok. Ez nagy baj?

Figyelt kérdés

a valentin naptól hányingerem van, utálom amikor egy lány/nő úgy gondolja hogy a boldogsága a barátjától függ, A romantikus gyertyafényes/rózsás eltúlzott dolgoktól falnak megyek. Ha nekem ilyet csinálna a barátom, simán kidobnám. Szeretem ha ölelget puszilgat aranyos és törődik velem, de például amikor a barátnőim mesélik hogy a pasijaik rajzolnak, énekelnek, meg verset írnak..tejóég..

romantikus, eltulzott filmeken már sírnék (nem meghatódottságtol)..pl: gossip girls, amikor a barátnőim mutogatják nekem a romantikusabbnál romantikusabb részeket, hát én a hajam tépem..nem értem ezekben a dolgokban mi a romantikus, eltulzottnak tartom..velem van a baj?



2013. febr. 11. 21:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én meg fiú létemre romantikus, de semmit nem érek vele, szóval nem baj.
2013. febr. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
de így lehet hogy kevesebbre fog becsülni a jövőbeli párom? mert nem kell sokat tennie azért hogy boldog legyek?
2013. febr. 11. 21:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha barátot akarsz, akkor találj ki valamit, mert így nehezen fogsz szerezni.
2013. febr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hogyan kéne megszerettettni magammal a romantikát? azt hittem a srácok birják, ha a csajok nem várják el tőlük hogy bohócot csináljanak magukbol
2013. febr. 11. 21:15
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
Nincs semmi baj veled,csak még nem voltál soha őrülten szerelmes!Valószínűleg nem is leszel,ha ilyen a felfogásod.
2013. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha romantikus vagy még nem vagy bohóc. Egy normális kapcsolatba elengedhetetlen...
2013. febr. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

voltam már szerelmes..

írjátok le hogy szerintetek milyen egy romantikus este, légyszi sokan!:)

2013. febr. 11. 21:19
 8/17 anonim ***** válasza:

Van értelme leírni?


"A romantikus gyertyafényes/rózsás eltúlzott dolgoktól falnak megyek. Ha nekem ilyet csinálna a barátom, simán kidobnám."


Mert szerintem nincs.:D

2013. febr. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyan ilyen vagyok, nő létemre. Hála istennek a párom is xD Megtaláltuk egymást. Véleményünk szerint egy rossz kapcsolatot nem a gyertyafényes vacsora és a Valentin-nap fogja megmenteni, egy jó kapcsolat pedig szintén elmegy ezek nélkül is. Persze, ha a felek igénylik, akkor nyugodtan vacsizzanak a gyertya mellett, de nem ettől lesz valaki szerelmes.
2013. febr. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Számomra egy romantikus este, amit jelenleg a legjobban szeretnék de nincs kivel.


A Balaton mellett valami nyugisabb településen kibérelünk egy házat és este (egy szép nyári éjszaka) kimegyünk a városba, sétalgatunk a félhomályban, aztán kimegyünk a partra, ahol szép dús fű van, oda leülünk, a lány a vállamra dönti a fejét, én átölelem, belepuszilok a hajába, aztán nézzük a vizet, beszélgetünk.Vagy lefekszünk a fűre közel egymáshoz és nézzük a csillagokat, közben beszélgetünk.

2013. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!