Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik tanárom eléggé vonz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik tanárom eléggé vonz szexuálisan. Lépjek valamit, vagy hagyjam a francba, majd elfelejtem?

Figyelt kérdés

Azt elmondanám, hogy első évfolyamos vagyok egy kisebb egyetemen, szóval nem lenne szó pedofíliáról. A tanár is fiatal (25 körüli) és egyszerűen nehéz koncentrálni órán, mert mindig arról fantáziálgatok, hogy miket csinálhatnánk. Órákon is nagyon jó fej, órán kívül is beszélgettem már vele egy keveset és nagyon szimpatikus. Igazából nem azt szeretném, hogy összejöjjek vele, csak hogy lefeküdjünk, akkor valószínűleg leállnék erről a fantáziálgatásról. Csináljak valamit vagy csak bonyolítanám az életemet és jobb ha hagyom?

Mielőtt jönnének a gyk-ra oly jellemző ribancozások, nincs barátom, neki sincs barátnője (úgy tudom).


2013. febr. 5. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Lesz még vele valamilyen órád?
2013. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Előző félévben volt, még ez a félév és több nem lesz úgy tudom.
2013. febr. 5. 14:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy bármi gondod lehetne belőle, de ha összejönne a dolog, ne terjeszd inkább.
2013. febr. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

sok-sok bonyodalom vár rád, ha lépsz az ügyben... de megteheted.

de addig ne, semmiképpen se, amíg tanít téged!

2013. febr. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha megtörténne, akkor nem hiszem, hogy terjeszteném, magam miatt csinálnám, nem azért, hogy tudjanak róla.

Milyen bonyodalom származhat belőle? Őt kirúghatják ezért, mint a középsuliban?

2013. febr. 5. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!