Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akar valamit a srác, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akar valamit a srác, vagy csak unatkozik?

Figyelt kérdés

Pár hónapja többen bejelöltek facen a volt sulimból köztük egy srác is akit csak látásból ismertem(már elballagtam)és vissz jelöltem ő(ke)t.Aztán csinált még egy adatlapot és ott is jelölt. A srác többször likolta amit kiírtam főként akk amikor szerelmes idézeteket írtam ki az üzi falra.Új évkor pedig rám írt privibe,h boldog új évet beszélgettünk egy keveset és kedves volt.

Nem tom,h miért csinálja ezt.Bejövök neki:) vagy csak unatkozik.



2013. febr. 12. 01:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nincs nő éppen kilátásban téged meg nem próbált még befüzni igy most itt is beprobálkozik.
2013. febr. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ezt mi így nem tudjuk megmondani, hisz nem ismerjük. Neked kell rájönnöd.:)
2013. febr. 12. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ma 01:36

lassan tavaszodik... ilyenkor mindenki megprobál betárazni.

2013. febr. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a lehető legegyszerűbb és leggyorsabb az lenne, ha ezt megkérdeznéd tőle. Ok,akkor most jön a válasz,hogy hogyan. Vezesd rá, szedj ki belőle dolgokat magadról.
2013. febr. 12. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de nem tom h mert am nem ír rám csak ritkán,inkább likolja a szerelmes kommentjeim. :)
2013. febr. 12. 01:43
 6/11 anonim ***** válasza:

ma 01:43

ha téged ez zavarna akkor vagy öt tiltanád le vagy nem irnál ki unalomig rágott közhelyeket... :)

2013. febr. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor írj rá te, ennyire egyszerű......:)
2013. febr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ja, egy újabb jóképű menő gyerek, akinek a hálójában köt ki egy naiv kislányka. HÁt ilyen az élet, mi rendes fiúk meg a kutyának se kellünk. Én sem értem miért is vgyok még rrendes.
2013. febr. 12. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
honnan veszed,h nagyképű? :o és miért akadnék a hálójában?:o
2013. febr. 12. 02:22
 10/11 A kérdező kommentje:
elnézést kérek most láttam h jó képűt írtál... :)
2013. febr. 12. 02:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!