Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » S. O. S! Lehetek így terhes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
December elején jött meg utoljára.(ez a második hónap,hogy kimarad)Többször volt már ,hogy hónapokig kimaradt, 20éves vagyok,de még mindig nem állt be a menstruációm,nagyon rendszertelen.Egy évig szedtem fogamzásgátlót,de már abba hagytam egy jó ideje,mert folyamatosan problémáim voltak vele.Múlt hónapban azonban szeretkezés közben kicsiit véres folyás folyt ki az aktus után (olyan volt,mintha a menstuációm utolsó napján lettem volna) azt hittük ,hogy biztos meg fog jonni azóta semmi.A barátommal azóta megszakításos módszerrel "védekezünk" Félek újra fg-t szedni,de tervezem még a hetekben a nőgyógászati vizsgálatot.Néha van derékfájdalmam és olyan,mintha "meg is jönne érzés" de nem jön meg.Amúgy a mensruációm alatt is van,hogy megvan 2napig egy napig nem és újra megvan :SRégebben aktívan sportoltam(judo) és azt mndta a nődoki,hogy lehet,h ezért nem állt még be,de így meg már félek... akinek esetleg volt már hasonló kérem írjon!
2013. febr. 12. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:

20 évesen ez nem normális hogy ennyire rendszertlen. Midnenképp vizsgáltasd ki endokrinológussal. Ne is kezdj fogamzásgátlót szedni ujra mert az csak tünetileg kezeli a kiváltó okot nem és ujra probléma lesz ha abba hagyod. Na meg ha mindenféle mellékhatása volt végképp ne szedd.

Sajnos ennek hogy iylen idős korban nem állt be mindig hormon problémára utal. valami biztos van. Épp ezért irom hogy ne nögyógyászhoz menj mert ez nem rá tartozik. ö csak azt nézze meg hogy van-e valami szervi probléma.

Nem hinném hogy terhes vagy de egy tesztet csinálni nem áll semmiből.

2013. febr. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen attól is félek,hogy nagy a baj és soha nem lehet babám .. akkor az nem megldás,ha felkeresem a nőgyógyászom ? erre a vizsgálatra kell beutaló vagy csak egyszerűen beutaló nélkül elmegyek egy hormon vizsgálatra(sajnos nem tudom,h zajlik ez)még a nődokinál is parázom..és köszönöm a válaszod :)
2013. febr. 12. 09:46
 3/6 A kérdező kommentje:
még valami,amit talán bemesélek magamnak,de van egy pont a lábamon,ami rettentően fáj ah megnyomok és már régóta nézegetem az a pont a pajzsmirigy, nagyon féltünk a barátommal,h ezzel lehet majd vmi gondom és most, hogy mondtad az endokrinológust lehet,hogy van valami összefüggés..
2013. febr. 12. 09:49
 4/6 anonim ***** válasza:
Babád azért valószinüleg lehet, de lehet kell hozzá majd segítség. De ezen ráérsz akkor aggódni, agyalni ha már biztosat tudsz. Házi orvostól kérj beutalót endokrinológushoz. Ö fig elküldeni vérvételre, meg ö manuálisan meg si vizsgálja a pajzsmirigyedet. Leht ott is gond, az is okoz ilyen tüneteket. Mindenképp járj utána.
2013. febr. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
rendben.köszönöm még egyszer a segítéget!
2013. febr. 12. 10:32
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg elég fura, ha ennyi idősen hónapokat késik.

Én már akkor majdnem dokihoz rohantam amikor 1-2 hetet késett, nem hogy hónapokat.

Már a legelején dokihoz kellett volna menned. Oké lehet tényleg a tabletták miatt, de szerintem akkor se kellett volna több hónapot késnie.

Meg ennyi idősen már beáll a mestruáció.

A véres folyás se utal jó jelekre, mihamarabb fordulj dokihoz.


19/L

2013. febr. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!