Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem állt még be, így lehetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem állt még be, így lehetek terhes?

Figyelt kérdés
December elején jött meg utoljára.(ez a második hónap,hogy kimarad)Többször volt már ,hogy hónapokig kimaradt, 20éves vagyok,de még mindig nem állt be a menstruációm,nagyon rendszertelen.Egy évig szedtem fogamzásgátlót,de már abba hagytam egy jó ideje,mert folyamatosan problémáim voltak vele.Múlt hónapban azonban szeretkezés közben kicsiit véres folyás folyt ki az aktus után (olyan volt,mintha a menstuációm utolsó napján lettem volna) azt hittük ,hogy biztos meg fog jonni azóta semmi.A barátommal azóta megszakításos módszerrel "védekezünk" Félek újra fg-t szedni,de tervezem még a hetekben a nőgyógászati vizsgálatot.Néha van derékfájdalmam és olyan,mintha "meg is jönne érzés" de nem jön meg.Amúgy a mensruációm alatt is van,hogy megvan 2napig egy napig nem és újra megvan :SRégebben aktívan sportoltam(judo) és azt mndta a nődoki,hogy lehet,h ezért nem állt még be,de így meg már félek... akinek esetleg volt már hasonló kérem írjon!
2013. febr. 12. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem 2 gyermek után sem állt be.Van ilyen...Vegyél tesztet!
2013. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

megszakításos "védekezés" --> lehetsz terhes

amúgy meg óvszer???? hallottatok már róla? ahhoz nem kell beállnia a ciklusodnak

2013. febr. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mért kell kétszer megkérdezni ugyanazt?
2013. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Terhes lehetsz, ha nem védekeztek és van peteérésed (márpedig neked már van). Megszakításos módszer pedig nem védekezés.
2013. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen csak tudod nem szeretnénk mindennap óvszert vásárolni(bár tudom,h így legalább nem leszek terhes)am értelmes válaszokat várok!
2013. febr. 12. 10:43
 6/8 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nem védekezés csak eddig azért nem féltem,mert volt ,hogy hónapokig kimaradt és nem gondoltam,hogy baj lehet ebből,nagyon megerőltettem a szervezetem és úgy gondoltam majd normális úton helyrejön a menzeszem
2013. febr. 12. 10:44
 7/8 anonim ***** válasza:

De cseszd meg, nem a menstruációtól leszel terhes!!! Attól, hogy rendszertelenül vérezgetsz, lehet peteérésed. Ki a franc világosított fel? :-P


Én 20 éve óvszerrel védekezek és nem szoktam naponta vásárolni, általában egyszerre megveszek egy havi adagot :-P És én szoktam venni, mert ez szerintem a férfi dolga egy kapcsolatban ...

2013. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Naponta óvszer? :D:D Mi rendelünk 40 darabot, elég egy ideig :D nem kell,naponta venni. Amúgy meg boltban van 12 db-os is.
2013. febr. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!