Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te önbizalomhiányos/magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te önbizalomhiányos/magányos vagy?

Figyelt kérdés

Mennyi ilyen ember lehet (nyilván van egy pár)? Például itt a honlapon is.


Őket nagy gond lenne "összerakni"? Tehát ha magányos valaki, lehetősége lehetne más emberekkel ismerkedni (nem pont párkapcsolati magányra gondolok, hanem konstans egyedüllétre, pl. nincsenek barátok se).


Az önbizalomhiányosoknak vagy ők magukat egymás között pedig segítenék?


2013. febr. 12. 13:13
 1/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
70%
Az a baj ezzel, hogy egy önbizalomhiányoson nem segít a másik, mert mindketten ugyanazon a szinten vannak, és így nem látják, hogy hova lehetne fejlődni. Nincs egyikőjüknek sem tapasztalata ezen a téren és így kicsit az esély rá, hogy haladnának bárhova is.
2013. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem aki magányos, az azért magányos, mert ilyen a személyisége. Ha annyival meg lehetne oldani ezt, hogy random emberkékkel cseveg akkor az már rég meg lenne oldva (szerintem).
2013. febr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ezen csak ők tudnának változtatni, ha akarnának. Mivel még eddig nem tették, nyilván nem akarnak.
2013. febr. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Rám jellemző mindkettő, pedig kapcsolatban élek. Barátokból is csekély van jelenleg sajna, de majd lesz még jobb. :))
2013. febr. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Segíts nekik te ezek szerint vagy olyan ügyes, hogy felkészíted őket amire kell.
2013. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy minden esetben a legjobb ötlet az önbizalomhiányosokat összehozni. Én eléggé önbizalomhiányos vagyok, éppen ezért soha nem is szerettem volna ha a párom is az. Két gyáva mire megy együtt? :D Mindig is a magabiztos, céltudatos pasikhoz vonzódtam és ilyet is választottam magam mellé.
2013. febr. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok önbizalomhiányos, viszont magányos az nagyon. Valamiért nem jön össze soha semmi a lányokkal.
2013. febr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az vagyok, pedig vannak barátaim, igaz nagyon keveset tudok velük találkozni. Kapcsolatom is volt, de főleg a végén abban is magányosnak éreztem magam. Ez olyan dolog, hogy kis korodban szert teszel-e önbizalomra, vagy sem, a szüleid kifejezik-e neked megfelelő módon, hogy szeretnek, vagy nem. Sokan dicsérnek, és annak ellenére is otthon ülős vagyok akadnak páran, akik fel akarnak szedni, még sincsen önbizalmam. Nem gondolom, hogy egy másik hasonló emberrel jól kijönnék egy kapcsolatban. Inkább keresek egy társasági embert, akivel kölcsönösen tudnánk nyújtani egymásnak olyan dolgokat, ami a másiknak hiányzik.
2013. febr. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Viszont a folyton locsogó elnyomja a zárkózott, önbizalom hiányos személyt. A rosszabbak ezt ki is használják a másik felől. Pl: Papucsférj.
2013. márc. 5. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!