Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki magányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki, aki magányos, és nehezen barátkozik, vagy nehezen fogadják el?

Figyelt kérdés
2013. jan. 27. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Magányos vagyok,könnyen barátkozok,de mégis:S
2013. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nehezen fogadnak el, de nem vagyok magányos:D ha akarok akkor könnyen barátkozom..... ha.
2013. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok. Az a baj, hogy még nem találkoztam olyan emberrel, akinek rendesen eltudnám mondani a gondolataimat/aktuális érzéseimet. Sok dolog miatt zárkózottabb lettem, pedig korábban, fiatalon imádtam az embereket és az életet, és minden vágyam az volt, hogy különböző helyekre járva (akár városok, akár szimpla kis pubok, stb.), de minél több embert ismerjek meg.


Annyit csalódtam már, hogy nagyon nehezen tudok csak megnyílni sajnos.

2013. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Most nem vagyok magányos, de nehezen ismerkedem, mert szociális fóbiám van :S
2013. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Könnyen barátkozom, könnyen elfogadnak, de magányos vagyok, mert olyan könnyen el is hagynak.

F

2013. jan. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok magányos,csak antiszociális.
2013. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah, én meg nem vagyok magányos, de nehezen barátkozok :P
2013. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én magányos is vagyok, barátaim sincsenek, sehová sem tudok beilleszkedni.:/

18/L

2013. jan. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Sajnos nekem is vannak ilyen problémáim most az új suliban , és nem értem , hogy mért van ez pedig régebben nem voltam ilyen... ( L 19)

És nem értem mért van az h. pl. nem tudok megszólalni, vagy ha odamennék egy másik társasághoz akkor úgy érzem , hogy nem kívánják a társaságomat és , és nem tudok sajnos önnmagam lenni ami igazából vagyok. :(

2015. márc. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!