Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (kép) Probáltam csajozni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(kép) Probáltam csajozni, de nem ment. Miért?

Figyelt kérdés

[link]


22 éves vagyok, sosem gyúrtam, sosem sportoltam semmit. 173/64 ami a képen látható.


Eljártam csajozni, elég sok lány kavart velem, smároltam sokkal. Viszont szexelni egyik sem akart. Akik össze akartak volna velem jönni, azok meg csúnyák voltak. Nincsenek nagy igényeim amugy, az átlag szépség nekem már minden igényemet kielégiti, de még ez is nagy elvárásnak bizonyult.


A "megy a csajozás" alatt azt értem, hogy legalább egyéjszakások vannak, vagy legalább vannak mindig csajok, akik legalább dugni össze akarnának járni.


2013. febr. 12. 19:08
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
100%
...És fej nélkül felteszi a képét...
2013. febr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
6.5es fejet képzelj oda
2013. febr. 12. 19:10
 3/57 anonim ***** válasza:

?


173/64


Ennek alapján vékonyabbnak kellene lenned.

2013. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
58%
Lassan már 40-50 kg táján kell keresgélni, hogy ne legyen "pocak"? :S Bocs, biztos sok nőnek bejön, de nekem enyhén "macis" vagy! Hasban.
2013. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 A kérdező kommentje:
az a pocak nyárra el fog tünni ugyis, mert ilyenkor téleg inaktiv vagyok eléggé.
2013. febr. 12. 19:14
 6/57 A kérdező kommentje:
télen
2013. febr. 12. 19:14
 7/57 A kérdező kommentje:
a keskeny váll egy átok.
2013. febr. 12. 19:15
 8/57 anonim ***** válasza:
71%
Huzd ki magad, es kicsit sztem edzel ra testedre babam.Latok benned fantaziat, de igy test alapjan azt mondom nem kellenel.
2013. febr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
77%

hát és nem értem miért nem elég akkor az összejárunk szexre dolog.

tudnám hogy mostanában miért akar a korosztályomban minden pasi olyan f.enemód komoly, összeköltözős, örökhűséges kapcsolatot...

mikor ilyenkor még lazán buliznia meg élnie kéne az embernek.

a 16-22 éves csajok, akik neked valók, még szórakoznának.

Majd 5 év múlva sírni fogsz mikor rájössz hogy nem nagy buli a "holtodiglan otthon döglesz velem az ágyban" és már egy csaj sem akar csak szexes dolgot.

most legyél fiatal, ráérsz még később is tatásodni :D

22/L

2013. febr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 A kérdező kommentje:
mivan? Én ki akartam élni magam, csak épp nem ment a dolog, mert nem kellettem senkinek. Oké, hogy a legátlagabb csaj is annyi dug amennyit akar, de nekem ez sajnos nem volt lehetöségem. Annak is örülnöm kell, hogy van egy barátnőm, akivel rendes kapcsolatot kell tartani, hogy legyen egyáltalán szex. Más, joképü, jo testalkatu fiukhoz jár több lány is, csak dugni.
2013. febr. 12. 19:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!