Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátja, még is látszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja, még is látszik rajta, hogy én is bejövök neki. Szerintetek lépjek?

Figyelt kérdés

Van egy lány az osztályban. Elég jól kijövök vele, az elején azt mondta, hogy én vagyok a legjobb fiú barátja.

Majd az utóbbi 1 hónapban megváltozott teljesen. Folyamatosan olyan képeket/idézeteket ír ami arról szól milyen jó lenne, ha én lennék a barátja. Viszont neki van párkapcsolata, amiről nekem mesélt is. Akivel most van fiú folyamatosan bántja, (nem csak szavakkal).

Múltkor a suliban sírt, én átöleltem és mélyen a szemébe néztem, és le akart kapni, én még is elhúztam a fejem.(lehet hiba volt.) De én nem szeretnék úgy kikezdeni vele amíg van barátja. Szerintem ez teljesen normális dolog..

Viszont én is nagyon megszeretem őt, és már azon is gondolkoztam, hogy talán össze is jöhetnék vele..

De azon is gondolkoztam, hogy lehet csak egy hiánypótló vagyok neki. (mert még mindig együtt van a sráccal)

Szerintetek?



2013. febr. 12. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Észbe kéne vésni, hogy az aki megcsalja veled a párját, az nagyon nagyon könnyedén veled is megteheti ugyanezt. Ezenfelül ha nem csak pótlék akarsz lenni, akkor tudatosítsd benne hoyg te vagy aki kell neki, pl a barátot helyre kéne rakni ha veri a lányt.. nem odamenni és agyonverni meg utcán elkapni, hanem olyan lépéseket tenni amik okosak, illetve mondd neki is hogy te ezt nem hagyod, lépni fogsz az ügyben
2013. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!