Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagánykodnak a srácok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagánykodnak a srácok állandóan? Komolyan azt hiszik ez vonzó?

Figyelt kérdés

Csak hogy példákat mondjak, sokan próbálkoznak nálam, és ha közlöm macskám van akkor pl. elkezdenek hencegni a kutyájukkal, hogy az mekkora izmos véreb, tuti széttépné a macskáimat... hát ezzel a szöveggel aztán fel lehet szedni egy macskás csajt mit ne mondjak... Ennyire hülye nem lehet valaki.

Aztán másiknak elmondtam hogy imádom az ázsiai dolgokat, erre elkezdi szidni a kínaiakat meg japánokat hogy milyen ocsmány kis törpék, és hogy ő legszívesebben mindet kiirtaná meg ilyenek.

És hasonló szituk vannak mindig... aztán csodálkoznak hogy nem akarok tőlük semmit. Komolyan ennyire hülyék a pasik? Vagy csak én futok össze ilyenekkel állandóan?


2013. febr. 12. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert primitív gondolkodású emberek.
2013. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
jah te vonzód be az aljanépet.
2013. febr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen körökben mozogsz, hogy ilyen jó arcokkal találkozol... Szerintem nem ez a jellemző.:D
2013. febr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

elég peches lehetsz


vigasztalásul:

http://www.youtube.com/watch?v=mK5nUmygJ58

2013. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
ferdeszemű gechííík!!!!
2013. febr. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szóval én vagyok a szerencsétlen... na szép, de legalább egy jó zenére akadtam itt, köszi #4-es:)
2013. febr. 12. 19:32
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerencsére egyszer ismerkedtem ilyennel. Ő meg ezeket mondta:

Jé, igen, tanulni akarsz? De gáz. (közben ő éppen a suliból jött, beiratkozásról)

Hogy a fenébe lehet 340 ismerősöd fészen?? Annyi nem is lehet egy normááááááááááááális embernek. ( neki 1000 valamennyi volt, na az ok? idióta)

Utálom a kur.vás nőket. Ki nem állhatom őket. ( Aztán rögtön hozzá tette, hogy szeretné ha én is úgy öltözködnék mellette)

Többet nem is beszéltem vele...

2013. febr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Osynho ***** válasza:
Hány éves vagy? Hány évesek a srácok?
2013. febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
"pitt bull kutyákkal jön le egy 46kilos nőre."
2013. febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ő volt 20, én idősebb, fel akart szedni egy menetre, de én csak röhögtem rajta egyet. :D Mennyire szánalmas az ilyen...
2013. febr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!