Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hív el randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hív el randira senki sem, ha a fiúk körülugrálnak, állandóan körülöttem vannak, beszélgetést kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
Jókat szoktunk beszélgetni a velem egykorú, esetleg egy-két évvel idősebb fiúkkal, van, hogy átmegy a dolog kisebb flörtökbe is, gyakran mondják, hogy szívesen ágybavinnének, mert szép vagyok és stb..., szóval bókolnak is, de randira még az sem hív, aki nyíltan kijelenti, járna is velem, nem csak "leterítene". 16 éves lány vagyok és tényleg nem tudom mi a gond velem ilyen téren, ha ennyi pozitív visszajelzést kapok. Még azt sem hiszem, hogy a modorom miatt nem járnának velem, mivel, mint azt már írtam, sokat beszélgetnek velem és kedvesek is. Előre is köszönöm a válaszokat. Remélem valaki rátapint a problémára és megtudom mit rontok el állandóan...

2013. febr. 11. 19:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez például engem is érdekelne 15/L
2013. febr. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy csak havernak tekintenek,egy vagy közülük,mintha fiú lennél.Ha ennyire jól kijössz velük...

Bár ha csinos vagy,akkor nem értem.

2013. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom, mennyire tekintenek havernak és mennyire nem, ha még bókolnak is és mindegyik kimondja, szívesen lefeküdne velem és arról hadoválnak, hogy jó a fenekem, meg a mellem... Talán csak én vagyok ennyire hülye, hogy nem értem a szitut...
2013. febr. 11. 19:25
 4/7 anonim ***** válasza:

Én és még az osztályban is vagyunk sokan így egy lánnyal. Mindenki elvan vele és szinte napi szinten beszélget a fiúkkal. Nem tekintem barátnak se de valahogy senki se akarná maga mellé barátnőnek. Pedig jó nő :D

Én személy szerint azért, mert nagyon kényes, nyávogós és annyira az arca se szép (nem szeretem a kerek arcú nőket)

2013. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Küldesz egy képet priváttban?
2013. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
lehet h nem adsz semmi konkrétabb jelet. meg ha mindenkivel jókat dumálsz és nincs olyan akivel jobbat akkor nem fog senki első lépést tenni mert nem érzi h itt lenne az ideje....szerintem
2013. febr. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy azért, mert túl jól nézel ki, vagy mert csúnyácska vagy.Vagy azért mert túl sok emberrel bratyizol, túl közvetlen vagy mindenkivel. Amolyan szűzk*rvának tartanak. Esetleg simán csak nem jött még el a Te időd. Kb ennyi lehet.Ha küldesz képet, őszintén elmondom mit látok, ezáltal szűkül a kör.
2013. febr. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!