Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel jóban vagyok, sokszor szoktunk találkozni, beszélgetni és sokat szoktunk nevetni. Nagyon tetszik nekem a fiú, de nem tudom hogyan mondjam el neki. És azt se tudom hogy ő mit érez. Mit tegyek? Légyszi segítsetek!!
2013. febr. 12. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám el neki. Beszélgetnék vele, terelném a szót. Nem tudni, hogy dolgozol-e már vagy közös társaság, vagy hol szoktatok találkozni. Ha pl. közös társaság, akkor lehetne terelni a szót, hogy valahogy arra utalj, hogy elhívd magaddal valamilyen ürüggyel, vagy célozz neki rá, hogy vegye a lapot. Persze ehhez idő kell.


Sajnos semmit se írtál, hogy mikkel próbálod magadra felhívni a figyelmet, hány évesek vagytok és semmilyen helyzetleírást, így nem nagyon tudok mást írni.

2013. febr. 12. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
írj rá fb én és akkor nem leszel zavarba ... nekem volt már olyan h le ültetett a srác na mondjam el mit szeretnék tőle halálosan ciki volt :$ de 10 perc után ki gügyögtem h mit szeretnék :D
2013. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a fb-ot hagyjátok. Tizenévesek játéka. A valóságban éljetek. (csak egy javaslat)
2013. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
sziaa. ne halgass azokra akok azt mondják hagyd a fenébe. én is ilyen helyzetben vagyok és elhatároztam hogy holnap megölelem és a fülébe suttogom hogy szeretem. nem érdekel a reakciója, se semmi más. a lényeg hogy tudja. vagy igent mond, vagy hagyni kell a francba. nem érdekel mit mond. elmondom neki hogy vagy legyen közös jövőnk vagy legalább legyen a közelemben egy kicsit, mint barát. ennyi az egész.
2013. máj. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!