Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Ha tetszik egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nevem! kérdése:

Hölgyek! Ha tetszik egy férfi és flörtölnétek vele, akkor is flörtölnétek vele, ha van valakije? Egyszer vagy többször is vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Már persze ha ő is kapható a flörtre.

2013. jan. 3. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
nem..
2013. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha nem tudom, hogy van barátnője, valszeg (de csak mert nem tudom), ha viszont tudom, hogy van, akkor onnantól kezdve engem nem érdekel.

Van még ezer másik millió szabad pasi, nem pocsékolom az időre olyasvalakire, akinél már kapásból megmutatkozik, hogy mennyire tartja a kapcsolatait. Hisz ha velem flörtöl, holott van barátnője, akkor mitől lenne jobb, ha elszedem és velem járna?

2013. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
időmet*
2013. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Flörtölni miért ne? Az nem azt jelenti, hogy el akarom szedni a barátnőjétől vagy bármiféle közelebbi kapcsolatba akarok kerülni az illetővel...
2013. jan. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Finom flört belefér, poénkodás szintjén, amíg mindkét fél annak veszi, ami. Csak vigyázni kell, könnyű átesni a ló túloldalára.

Olyannal meg semmiképp nem flörtölnék, akinek tudnám, hogy tetszek (mindegy, hogy neki van-e valakije, a lényeg, hogy nekem van).

2013. jan. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de csak addig, olyan szinten, ameddig látom, hogy kapható rá. Ha észreveszem, hogy kényelmetlenül érinti, akkor nem. Nem tukmálom rá magam senkire :D
2013. jan. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!