Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna a lány, ha Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a lány, ha Valentin-napon vallanék neki szerelmet?

Figyelt kérdés

Például ha írnék egy verset amiben mérsékelt csöpögéssel megvallom, amit meg kell vallanom:) és normál postai úton elküldeném neki (mifelénk elég kiszámítható a posta, tegyük fel pont Valentin-napon kapja meg).

Szerinted örülne neki?

Mi lenne akkor, ha a nevemet nem írnám oda, csak tudatom vele, hogy szeretem(aminek név nélkül véglis semmi értelme)?

Szerintem név nélkül is rájönne, hogy ki írta a levelet, de most nem erre vagyok kíváncsi.

Előre is köszönöm a válaszokat!


én 17

lány 16


2013. febr. 13. 04:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Erre is azt tudom mondani...Nem minden lány egyforma ba*sza meg. Valakinek bejönne ez a gesztus valakinek nem. Szerintem 16 évesen kinőttél már ebből a levelezős hülyeségből. A legtisztább ha erőt gyűjtesz, és elhívod randizni. Nem feltétlenül kell egyből a képébe vágni, hogy szereted.
2013. febr. 13. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elsönek igaza van ha nem irod oda a leveledben a nevedet akkro az egész romantikus bénaság kb annyit ér mint a halottnak a csók. És tényleg nem minden csaj szereti ezt, föképpen azért nem mert a napjaink trendje nem követeli meg se a müveltséget se a müvelődés iránti igényt. Úgyhogy kétesélyes a játszma de tisztáb lenne ha elhivnád...
2013. febr. 13. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Fuu te aztán már értesz a nőkhöz....

Rég olvastam ekkora baromságot..

2013. febr. 13. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne vallj szerelmet egy lánynak, amíg ő nem vall neked! Szerelmes verset pedig soha, semmilyen körülmények között ne küldj egy lánynak!
2013. febr. 13. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose vallj szerelmet egy lánynak azelőtt, hogy ő tenné. Ez alapszabály!!! Ne add ki magad, mert akkor te kerülsz alárendelt helyzetbe, és ezt nem akarhatod. Mondhatsz neki sok szép dolgot, utalhatsz rá hogy mennyire fontos neked, de mindig tartsd egy pici bizonytalanságban. Próbáld elérni hogy ő valljon színt először...
2013. febr. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!