Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem szánalmas,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem szánalmas, hogy ezt megosztották?

Figyelt kérdés

[link]


Egy osztálytársam megosztotta ezt. Érdekes módon, ő semmit nem tesz, hogy jobban nézzen ki, kövér, pattanásos srác, nem is különösebben értelmes, egész életét a játékok töltik ki.

Bezzeg szünetben mutogatja telefonján a "jócsajokat", ps rulz, szilikon. Nemrégiben kiderült, hogy egy kedvesebb, de nem túl szép lánynak bejön, kb. lesajnálta a csajt.


A kép alá persze rögötn el kezdtek írogatni a haverjai, "true story bro", "ez milyen igaz", hasonszőrű igénytelen emberek.

Most tényleg nem nagyképű sggfej akarok lenni, de így mégis mit várnak?


17/F


2013. febr. 14. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Tonna ilyen pasi van, itt is minden nap tesznek ki 80 ilyen kérdést délutánonként. Pasik, akik sajnáltatják magukat. Ördögi kör, hogy épp ezért nem kellenek senkinek, mert a nyüsszögésben aztán semmi férfias nincs.


25/N

2013. febr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is láttam kitéve egy közösségi oldalon, a férfi is eléggé defektes, aki kitette, kb. ezzel vigasztalja magát, hogy nem lehet 120 kilósan skinny, szilikonos nője.
2013. febr. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
96%
az is ördögi kör, hogy nem írhatom ki, hogy annak ellenére nincs barátnőm, hogy nem nyafogok, hogy nincs barátnőm, mert akkor nyafognék, hogy nincs barátnőm, és akkor tényleg azért nem lenne, mert nyafognék
2013. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy valami ilyesmi
2013. febr. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ne nyafogj hanem csapasd nekik :) Neked legyen már tököd ha nekik nincs. Jegyezd meg: zavarosban a legjobb halászni :)
2013. febr. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Nekem már van barátnőm. Természetes, szép, kedves.

Persze rá is tettek megjegyzést, mármint az egyik ilyen szerencsétlen, de a barátnőm kiröhögte:)

2013. febr. 14. 01:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Abban nyilván van ráció, hogy a nők még akkor is igen magasra állítják a lécet, még ha ők nem is annyira top kategóriásak. De attól még lehetne tenni az ügyben, hogy az ember jobban nézzen ki. Nem egy nagy erőfeszítés.
2013. febr. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!