Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a külseje változott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a külseje változott szerintem, de mégis kicsit idegen lett. Menjek vele randizni?

Figyelt kérdés
Van egy srác,akit fél éve nem láttam,mert Budapestre ment tanulni.Ezalatt a fél év alatt,eléggé megváltozott a küldseje (több piercingje van,az apjának piercinges tetováló szalonja van,és ezért ő tett még magának pár karikát a szájába is meg a szemöldökébe is meg fülbevalója is lett)Ő 16 én 14.Előtte nagyon jó barátok voltunk (én,ő,a huga meg két bátyja).Most vasárnap hazajött és együtt voltunk mi öten.Szerintem csak a külseje változott,mert teljesen ugyanúgy viselkedik mint nyáron meg azelőtt.Ő azt mondta,hogy csak azért néz ki így,mert Budapesten piszkálták,és keménynek akart tűnni.És tényleg elég keménynek tűnik,de szerintem még így is helyes.Mondjuk amikor még csak egy karikája volt a szemöldökében,akkor jobban nézett ki.Aztán meg ma randira hívott én meg azt mondtam,hogy gondolkozok még rajta.Én teljesen bele voltam esve nyáron,de most már nem tudom pontosan...a randik csak arra vannak,hogy megismerjék mégjobban egymást az emberek,nem?Ezzel nem kötelezzük el magunkat,hogy mostantól csak azért is járunk,vagy mi...ugye?Még nem randiztam eddig...
2013. febr. 4. 14:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A randi az arra van hogy megismerjétek egymást és hogy rájöjjetek érdemes e járni a másikkal.Ez nem azt jelenti hogy már jártok is.Ez csak egy randi
2013. febr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!