Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki itt mindig az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki itt mindig az igazat írja le töviről hegyire a pasikról és a csajokról (nem azt amit hallani akarnak itt) akkor miért megy rögtön le a százaléka a béka feneke alá?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 10:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Mert nem akarják elfogadni az igazságot.

PL

: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__40..

2013. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ugyan nem a pasikról és a csajokról szól de a lényeg ugyanaz.
2013. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kérdezők többsége lepontozza a neki nem tetsző válaszokat. A többi kérdező meg azért pontozhat le, mert épp más a véleménye, vagy mert neki kevesebb a %-a, vagy bal lábbal kelt. Ha meg nincsen letiltva a neved, akkor azért is lepontozhatnak, mert 3 napja nemtetsző választ adtál egy teljesen másik kérdésre.
2013. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Fáj a csupasz igazság!

Esetleg tudja, hogy nála a bibi, de kérdez, olvasgat itt és, ha nem neki tetszőt válaszolsz, megbüntet! :D

2013. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Ha egy kérdésnél leírja, hogy hány pasival csalta meg a párját és leíroma véleményemet, hogy ez gerinctelenség, kicsit erősebb stílusban, akkor 82% ról már másnapra csak 75%-on fogok állni. Utána még egy ilyen bicskanyitogatós kérdés van, hogy megütöttem a csajomat és jól tettem e, de leírom, hogy nem tetted jól és már csak 70%-on vagyok. Aztán írok 20 kdves választ és nagy nehezen megy felfelé 2-3%-ot a hasznos válaszok száma. Fair dolog ez?
2013. febr. 14. 10:50
 6/24 anonim ***** válasza:

"akkor 82% ról már másnapra csak 75%-on fogok állni"


Es ez miert zavar?

2013. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
92%-on voltam 2 hete, már csak 69%-on vagyok.
2013. febr. 14. 10:51
 8/24 A kérdező kommentje:
Semmit, csak rosszul esik, hogy az igazság azt jelenti, hogy senkit sem érdekel legtöbbször.
2013. febr. 14. 10:52
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem érdekel a százalék. De amikor tizen éves éretlen kis idióták halál komolyan beírják, hogy szüzesség elvesztésénél egyáltalán nem lehet teherbe esni, az egy kicsit felhúz. Normálisan leírom a dolgokat, erre érvelés helyett hisztizve lepontoznak. Szánalmasak.

Ha valakinek nem teszik a válasz, akkor ne tegye el a kérdést.

2013. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

69% (:

If you know what i mean (:

2013. febr. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!