Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derült ki, hogy megcsalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derült ki, hogy megcsalt a párotok? Rögtön elhagytátok?

Figyelt kérdés
még mielőtt bárki kérdezi,nem csaltak meg,csak kíváncsi vagyok
2013. febr. 5. 12:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A mai napig nincs rá bizonyítékom, hogy megtette, de nagyon sok gyanús jel volt, ráadásul a környezetünkben is volt, aki célozgatott rá, de ő annyira tagadta és még szinte betegesen bizonygatta az ellenkezőjét, hogy végül hittem neki. Ráadásul a lány (akivel elvileg megcsalt) is mindig kedves és barátságos volt velem, szóval lehet, hogy csak kitaláció az egész. Sokat vontam kérdőre, de mivel nem volt kézzel fogható bizonyíték, ráadásul éppen terhes voltam ez időben, ezért túlléptem rajta és a mai napig próbálom elfelejteni. Ez a nehezebb. Abban nem vagyok biztos, hogy ha nem vártam volna babát, nem-e azonnal elhagytam volna...
2013. febr. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
25%
Rájöttem az fb jelszavára ..megbeszéltük, volt egy kis szünet ,de visszafogadtam azzal a feltétellel, h kitörli a profilját ;)
2013. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ott maradt a gépen az ezt igazoló beszélgetés megnyitva...


Nem hagytam el rögtön, de azt kellett volna, mert minden tönkrement.

2013. febr. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első: és még mindig együtt vagytok? És azóta nem tapasztaltál hasonló jeleket?
2013. febr. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az elsőnél: megláttam őket az utcán.


második: sms, gyanús telefonok, facebook üzenet

Sajnos nem hagytam el azonnal, meg is lett az eredmény.

2013. febr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Először gyanús kezdett lenni, hogy más lányoknak mindig írt, nekem meg alig... amikor kérdőre vontam persze azzal jött, hogy nincs ideje és ha szeretem megértem, meg, hogy neki is lehetnek lány haverjai és ezt is meg kell értenem. Oké nagy nehezen de próbáltam tűrni, amíg ki nem bökte, hogy a nyáron majdnem csókolózott egy lánnyal, eleve ott gyanús kezdett lenni az egész, hogy hogyan került olyan helyzetbe... Na mindegy.

Legvégül amikor éppen szünetet tartottunk, megtudtam egy haverjától, hogy véletlen szájrapuszit adott egy lánynak és elvileg egy másik lánnyal is történt valami, én persze kérdőre vontam a pasim, aki megint azzal jött, hogy ha szeretem megbízok benne, meg nemigaz, hogy nem hiszek neki, hanem inkább másnak és ha történt is volna valami, akkor se szabad szólnom érte, mert éppen szüneten voltunk... Persze jól leitatott így idő kellett amíg felfogom, hogy hazudik nekem, de pechére kijózanodtam annyira, hogy az utcán elküldtem a p*csába, mert ha tényleg szeretett volna, akkor édes mindegy, hogy együtt vagyunk vagy sem, nem lett volna együtt más lánnyal, lányokkal. :)


19/L

2013. febr. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok!

Igen, a mai napig együtt vagyunk, ez már több, mint két és fél éve történt, de a mai napig nem kaptam bizonyítékot rá, és a károgók is elhallgattak. Semmi gyanús jel, pedig nagyon figyelek, mondjuk engem ez őröl fel igazán, hogy nem tudok azóta száz százalékosan megbízni benne. De úgy gondoltam, hogy a gyerek érdeke az apja mellett felnőni, én meg próbálom ezt elfogadni teljes mértékben.

2013. febr. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sms,kimaradozás-és annak kidumálása,nagy telefonszámla-lértem részleteset...stb...már nem vagyok vele...dobtam...ennél nincs megalázobb szerintem sem nőnek,sem férfinak,minthogy megcsalják...sajnos az önbizalmad és az önértékelésed ettől hatalmasat tud zuhanni
2013. febr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!