Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, hogy egy csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, hogy egy csaj NYOMULÓS? Mit csinál egy NYOMULÓS csaj? Miért nem szeret annyi sok csaj nyomulós lenni? Mi azzal a baj?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert a srác idegeire mész, hogy ott lihegsz a nyakában minden pillanatban.
2013. febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Azért mert nem a csaj dolga felszedni a pasit hanem fordítva. A nyomulós meg azt jelenti, hogy gyakorlatilag ugyan azt csinálja mint egy pasi amikor csajozik.
2013. febr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
mármint nem kéreti magát?
2013. febr. 14. 15:13
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
mi az h nem a csaj dolga felszedni? ha meg nem szedjük fel akkor jönnek ide sírni h mit csináljanak. lépjenek ennyi ők is akarnak párkapcsolatot.. am se a földön vannak hogy felszedjük őket. a kérdésre meg válaszolnva: zavaróan közel akar kerülni hozzád ,célozgat kéreti magát. én szánalmasnak tartom azt aki liheg a nyakamba persze jól esik mert szemen köpném magam ha letagadnám :D mindennek van határa.
2013. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Nekem tetszene.

Nálam ez a ,,pasi dolga felszedni a nőt és nem fordítva" kiveri a biztosítékot.

Miért csak a mi dolgunk a másikhoz közeledni,könyörgöm?

Bezzeg tudnak a nők jönni egyenjogúság így meg úgy,akkor hajrá ekkor is legyen meg a nagy egyenjogúság,jah,hogy csak akkor jöttök ezzel amikor a ti érdeketek szolgálja.

Hol van ez leírva,hogy csak a férfi kezdeményezhet?

Nálam ez lustaságra vall,hogy a kisujjaitokat se akarjátok mozdítani.

Igenis ti is flörtöljetek,kezdeményezzetek,és ne kéressétek magatokat mindig,mert a pasi riadót fúj.Nem harapunk.


25F

2013. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
75%
5 ös Nagyon igazat adok neked! A nők is kezdeményezzenek igen is! Ha egy pasi próbálkozik akárhány nőnél és csak elutasítást kap előbb utóbb megunja! Próbálják már meg a nők hogy ők kezdeményeznek és tudják meg hogy milyen amikor őket utasítják vissza! Nem ciki szerintem ha egy nő kezdeményez mert úgy is a nő dönti el kivel akar és kivel nem! Így nekünk is jobb lenne meg nekik is! Megkönnyítenénk egymás dolgát!
2013. febr. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
szerintem meg gáz ha a csaj szedi föl a pasit. Nem lustaság,csak van ez a nőiességhez is hozzátartozik. A pasi dolga elhívni randizni egy lányt,a lány max.jelejet adhat v ilyesmi. A fiú valszeg nem fogja kéretni magát...egy lányért küzdeni kell ez van bocsi. de utána jobban megbecsülitek talán. Amúgy is olyan töketlenek a fiúk h inkább a lány lép helyette...
2013. febr. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
küzdeni kell egy lányért? ugyan mire fel? :D
2013. febr. 16. 13:59
 9/19 anonim ***** válasza:
szerintem szánalmas ha egy lány nem mer kezdeményezni
2013. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, ha nem vele foglalkozol, akkor kiveri a hisztit...
2013. febr. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!