Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok ehhez :S...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok ehhez :S (nagyon fontos)?

Figyelt kérdés
szóval ha egy barátnőtök sírva elmondaná nektek hogy nagyon nagyon szeret , te vagy a számára a legfontosabb a világon.. azóta érzi azt hogy szeret élni amióta barátnők vagytok...

2013. febr. 14. 15:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Kinyalatnám magam vele a helyedben mint micimackó a csuprot
2013. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Azt, hogy leszbikus.
2013. febr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
hát tuti csodálkoznék de bele mennék egy méllyebb kapcsolatba. vaaagy megpróbálnék neki egy srácot találni hátha. persze nem erőltetném. irígy vagyok :D
2013. febr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
27%
Kerülném messziről,undorodom a homoszexuálisoktól.
2013. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%

Mármint leszbikusként szeret? Mert ha igen, akkor nagyon meglepődnék... Én, mivel nem vagyok az finoman visszautasítanám, és mondanám neki, hogy én nem úgy nézek rá... De ettől még lehetnénk barátok.

Ha En is leszbikus volnék az más tészta... Akkor belecsaphatnánk a lecsóba.

2013. febr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

mért vagy irigy ?

egyébként ez szerelmi vallomás akar lenni :)

2013. febr. 14. 15:32
 7/17 anonim ***** válasza:
64%
szerinted? mert szivesen lennék a helyedben meg mondjuk a hetero férfiak 99%a :D az hogy szerelmi vallomás szerintem meg mindenki levágta :D
2013. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mit szólnék hozzá.......

Nem gondolod, hogy ez attól függ, én vonzódom-é a leányhoz?....

Nem mind1 hogy egy számomra teljesen baráti lány é, avagy sem.

Ha tudnék rá "olyan" érzésekkel és szexuális vággyal tekinteni, ami ugye bár kell.... akkor talán lehetne belőle valami idővel.

2013. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
43%

Fiú vagyok, így ha nem haragszol, analógiát alkalmaznék. A reakcióm a következő lenne: "többet nem akarlak látni".

Jöhet a lepontozás.

2013. febr. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
ha ezt a választ kapnám h többet nem akarlak látni... akkor öngyilkos lennék..
2013. febr. 14. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!