Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú aki régóta tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki régóta tetszik nekem. (több lent) Ti mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki régóta tetszik nekem. Körülbelül két és fél éve. Azt hiszem régebben tudta, és most is sejti. Vannak jelek, amiből arra gondolnék hogy neki is, mert pl egyszer mondtam h nem szeretek kosarazni, ő kosarazik, és kiakadt, de lehet hülyeség, csak miért érdekli a véleményem? Egy osztályba járunk, együtt szoktunk busszal hazamenni. Bár van amikor én elkerülöm őt, mert néha összeveszünk amikor nem vár meg. Mostanában egészen népszerű lett, és több embernek is tetszik már...

Szóval, hogy kéne viselkedjek, mostanában nem szoktunk együtt hazamenni, ha igen akkor úgy teszünk mintha nem ismernénk egymást. Mennyek oda? Ő miért nem jön oda hozzám? Miért akarja mindig azt hogy én kérjek tőle bocsánatot?

14/L



2013. febr. 14. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
ha több mindenkinek tetszik, akkor gondolom akkora az arca, hogy elvárja tőled, hogy kezdeményezz.
2013. febr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha rám halgatsz nem törődsz vele.. ha nem törődik veled annak 2 oka lehet: féltékennyé akar tenni, vagy nem szeret....
2013. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!