Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy lány de van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány de van barátja. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Pár napja megismertem egy lányt a neten, nagyon tetszik és úgy érzem kölcsönösek az érzéseink.De valami nem stimmel a kapcsolatukban mert szerintem nem ismerkedne vadidegenekkel főleg nem fiúkkal.Arra nem kérdeztem rá, hogy van-e valami baj a barátjával.De valami nem stimmel az biztos.
2010. jan. 28. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amíg nem kéri a tanácsodat vagy a véleményedet, addig semmi közöd hozzá, milyen a párkapcsolata. Gondolom, te se örülnél neki, ha egy másik pasi kavarna a barátnőddel, még akkor sem, ha gubancok vannak köztetek. Ez nem tisztességes dolog, előbb szakítson, csak aztán flörtöljön mással.
2010. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hajrá, hajts rá :D

Ha hagyja magát elcsábítani, akkor ott már gondok vannak...

Próba cseresznye..veszteni nem vesztesz

2010. jan. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

12:06 "Gondolom, te se örülnél neki, ha egy másik pasi kavarna a barátnőddel..."


Én ezen már túl vagyok.Ha érted?

2010. jan. 28. 12:09
 4/12 A kérdező kommentje:
A másik dolog pedig hogyha ismerkedik két nem akkor előbb utóbb előjönnek olyan kérdések valamelyikük részéről.Vagy nem?
2010. jan. 28. 12:15
 5/12 A kérdező kommentje:

Bizonytalant a bizonytalanra?

Mi veszteni valója lenne?

2010. jan. 28. 12:17
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már egy csaj ismerkedik akkor ott tényleg gondok lehetnek a kapcsolatában. Ne te érezd rosszul magad csak azért, mert van aki nem érti meg.( az első válaszolóra gondolok.) Kérdezz rá nyugodtan hiszen már ismerkedési fázisban vagytok. Jobb tudni, mint kételyek között lenni.
2010. jan. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hajrá, hajts rá :D

Ha hagyja magát elcsábítani, akkor ott már gondok vannak...

Próba cseresznye..veszteni nem vesztesz----> lány vagyok...tapasztalatból írok...

2010. jan. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán hány éves? 14? :)
2010. jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak azért, mert ismerek egy 14 éves lányt, aki ilyen...
2010. jan. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Annál azért idősebb.Kislányokkal nem kezdek ki.
2010. jan. 28. 13:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!