Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Najó most akkor hogy van ez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Najó most akkor hogy van ez? Egyszerűen nem tom eldöntetni h most mivan.

Figyelt kérdés

Pár napja tettem fel ezt a kérdést:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Most találtam egy másik kérdést, amit NEM én írtam ki de a szituáció 80% ugyanaz, de itt tök mást gondol a nép:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__40069..


Akkor most ...?


2013. febr. 14. 20:52
 1/8 Vadkan01 ***** válasza:
Mit akarsz tudni?
2013. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen hogy ti hogy láttok egy ilyen szituációt, szemétkedés/hülyeség a lányok részéről vagy igaz lehet?
2013. febr. 14. 21:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Pajtikám! Az egyiket még a Barátok közt előtt rakták fel, a másikat meg már amikor rég köpött a Maci... Figyelj a részletekre, mindig! Más volt a választ adó "nép"!
2013. febr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3as: mondom h a másodikat NEM én tettem fel. arra célzol hogy a második kérdésre "okosabb" emberek válaszoltak?
2013. febr. 14. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem a kérdező(kre) utaltam, ha nem a kérdés kiírásának időpontjára, s ez által a választ adó csoportra... Nem figyelsz, már megint!
2013. febr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értelmezem, az első kérdésre fiatalabbak válaszoltak, a másodikra pedig idősebbek ezáltal érettebbek?
2013. febr. 14. 21:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Öhöm....
2013. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 15. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!