Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy egyszerűen nem jön össze az ember élete, nem találja a szerelmet?

Figyelt kérdés
Nekem mintha ez egyáltalán nem menne . Mikor meg adok esélyt a dolognak , akkor pofára esek . Rendes csaj vagyok és érdemelnék egy párt . Vannak ilyen emberek akik rendesek meg akarnának kapcsolatot , de senki nem ott keresgél partnert ahol kellene .

2013. jan. 14. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg idővel megtalálod, akit keresel.
2013. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én is így vagyok mint te:(
2013. jan. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kis dolgokon nem érdemes fennakadni, a nagyok meg úgy is megoldódnak maguktól. Az, hogy voltak rossz tapasztalataid, pofára estél, az nem csak nálad, de mindenkinél igaz. Attól, hogy valaki nem hangoztatja, hogy hányszor és mekkorákat esett pofára, attól még lehet nagyon boldog, sikeres ember. Tudni kell tovább lépni, azaz kezelni ezeket a pofára eséseket. Úgy legyél vele, hogy minél nagyobb a pofára esés, annál "szebb" onnan visszatérni vagy feljebb törni.
2013. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Van ilyen persze, pl. én is így vagyok. A rendesség az mondjuk relatív, de azt hiszem beleférek abba a kategóriába.:) Mondjuk én nem is keresgélek igazán, amikor próbáltam akkor meg csalódás volt.
2013. jan. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudok okos lenni . Azt tudom ,hogy magányosnak lenni nagyon elszomorító . Mindíg nyomás van az emberen a környezetétől ,ha egyedülálló , állandóan csak azt kell hallgatni ,hogy keressen már valakit . Aztán veszett üggyel bajlódni is írtó fárasztó számomra , mégsem vagyok képes hagyni a francba , aki meg szeretne velem ismerkedni az nem érdekel . Valahogy nem megy ez nekem , meg sok értelmét sem látom ,mert aki mondjuk úgy 'révbe ért' annak sem mondanám csodálatraméltónak az életét . Az emberek furcsa lények az biztos . A boldogság az egy illúzió .
2013. jan. 14. 19:05
 6/14 A kérdező kommentje:

Olvasott valaki Anthony de Mello-t ?


Ha valaki tud javasolni hasonló könyveket amik segítenek megérteni az életet ,meg hogy mi a fontos , akkor örömmel várom a javaslatokat . :)

2013. jan. 14. 19:10
 7/14 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel. nem tudom, miért van ez. nem tudom, mi lesz így velem...
2013. jan. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az lesz, hogy egyedül, magányosan fogunk élni örökre.
2013. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem sem jön össze a szerelemben semmi. Szoktam randizni, de vagy nem tetszik a srác úgy igazán, vagy ha egy kicsit is tetszik, nem jön össze.:( Úgy vagyok vele, hogy mostmár inkább nem is próbálkozom. Egyébként hozzád hasonlóan gondolkodom, én is nyomás alatt érzem magam a rokonok/ismerősök részéről, akik folyton azzal vannak elfoglalva, mikor lesz már valakim. Ha nem nyomasztanának állandóan ezzel, lehet nem görcsölnék így rá, és már találtam volna valakit. Egyébként én is azt tapasztalom, hogy akik hosszú ideje együtt vannak, azok sem igazán boldogok. Sok ismerősöm csak azért van együtt a párjával, mert fél, hogy ha szakítanak, nem talál mást. Ez lenne a boldogság?
2013. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igazából nem voltam soha népszerű , aztán úgy is alakult ,hogy kimaradtam a korosztályom tárosági életéből , nem voltak jó tapasztalataim ,nem éreztem jól magam társaságban , mert kicsit mindíg kilógtam (szoktam is mondani ,hogy szerintem eltévesztettem a bolygót ,mert én itt ugyan nem találom fel magam :P ), zárkózott , távolságtartó magatartásom nem tette könnyűvé a dolgokat . Akkor ott volt a csalódás is , megbántottak erre még elutasítóbb lettem az iránt ,hogy párt próbáljak keresni , meg persze hogy senki nem próbálkozott be , akinek tetszettem . Sorra figyeltem ahogy a pasik akik mutattak érdeklódést becsjoztak . Aztán lett egy fordulat nemrég és elképesztően népszerű lettem , legalábbis a korábbiakhoz képest . Erre az egészből lett egy hónapok óta húzódó nagy kínszenvedés egy olyan pasival aki elsőre a vágyaim megtestesülésének tűnt ,de mint kiderült egyáltalán nem az ,és akárhogy is próbálom nem lesz ebből semmi ,pedig már beleadtam amit tudtam .Szóval ennyi majd lesz valahogy .
2013. jan. 14. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!