Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma nagyon beégtem a lány előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma nagyon beégtem a lány előtt?

Figyelt kérdés
Ma megbeszéltük egy lánnyal,(én szeretem),és megcsókoljuk egymást.Kettesbe is voltunk,de egyikönk sem merte megtenni az első lépést,mert még ez lett volna az elsó mindkettőnknek.Énis féltem megcsokolni,meg a 'pillangók'.Úgyhogy adtam neki csokit valentin nara,és utánna ott áltunk a hidegben,és beszflgettűnk.Hétfőn megint megprobálkozncánk.Valami tanccs vagy otlet,hogy hogyan kezdjúnk hozzá.Minen jó:hogy megöleljem e kőzbe,mennyire hajoljak,megfogjam e a kezét,mikor csukjam be a szemem.mit mondjak neki elótte,mennyire nyissam ki a szcm,hogy csincljam.stb

2013. febr. 14. 22:28
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

14/f

ő 13/l

de ne azt nézzétek hogy milyen fiatalok vagyunk

2013. febr. 14. 22:30
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Egy pofa házi pálinka randi előtt, és nem lesznek pillangók, még a bokorba is beviszed a csajt ;)
2013. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
akármit csinálhatsz, egyedül azt ne, hogy ráírsz fészen, mert tuti nem áll veled szóba a helyesírásod förtelmes
2013. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#2 ijen idősen? :D

csak egy csók

#3 tudom,élőbe jobb beszélni,és mire nokia c5-03-mal kiirtam ezt a kérdést,nem a helyesírásra törekedtem.

2013. febr. 14. 22:37
 5/18 anonim ***** válasza:
Persze, nem lehet elég korán kezdeni.
2013. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na sipirc aludni és figyelj nyelvtan órán! Amúgy ha mindketten akarjátok akkor miért nem teszitek? Na de tovább ne haladjatok! :)
2013. febr. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

vagy 1 órától alszok 7ig,vagy 10töl hajnal 4íg.és érintőképernyős telóról vagyok fent.

És nemtudom h kezdjünk hozzá

2013. febr. 14. 22:46
 8/18 simson510 ***** válasza:
Oda mész és egyszerüen lekapod... nem kell nagy dobra verni egy kis csókót... és nem muszáj egyből nyelvel támadni :)
2013. febr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Uramisten! Először is azt javaslom,hogy tanulj meg helyesen írni! Hidd el jobb lesz. Tanccsot nem tudok adni csak tanácsot! Hogy mennyire nyisd ki a szád? Nos szerintem 2,67 cm-re! :D Mikor csukd be a szemed? Miután találkoztatok rá 3 perc 30 másodpercre! De pontosan akkor! Elóte ne mondj Neki semmit,maximum előtte! A valentin nara az nagyon szép ünnep lehet,bár én még nem hallottam róla! :D Nagyon tetszik,hogy teljesen új szavakat találsz ki! :D Nálam a csincljam viszi a prímet! ;) A helyesírásod egyszerűen "fantasztikus"!! Melyik iskolában tanítják ezt az írásmódot? Én is megszeretnék tanulni így írni,a magyar már unalmas!
2013. febr. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönjűk emese.talán próbálj meg beirni este 11kor egy ilyen szöveget érintős telorol.am ez meg nem helyesíró verseny
2013. febr. 15. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!