Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még bulizni sincs pénzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még bulizni sincs pénzem, ne is csajozzak?

Figyelt kérdés

Éjszakai élet 4-5 ezer forintnál kezdődik (belépő, ital, utazás), ha még az italt nem számolom akkor is 2-3 ezer.

Én sajnálok ennyi pénzt rá, voltam már, szerintem nem olyan nagy dolog, hogy ennyit megérjen.:(

De ha buliba nem megyek, csajozni se tudok...

Mit tegyek?18f



2013. febr. 15. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ha te csak buliba tudsz csajozni, akkor megérdemeld, hogy kiszelektálódjon a génállományod.
2013. febr. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ha az italt nem számolod, akkor 2500, amit mondjuk felesben vesztek egy haverral. Utcán iszogató lányokhoz odamentek ismerkedni, velük elmentek később valami beugró nélküli buliba. Taxizni meg nem kell. Tehát ha jól számolom 1250 forintból megvan az este.
2013. febr. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
A csajozás ma már csak a gazdagok kiváltsága, mert a csajok most már csak velük állnak szóba sajnos, régen azért voltak szerényebb lánykák, akiknél a csóróknak is volt esélyük, de ma már nincsenek, a pénzre, külsőre hajt az összes!
2013. febr. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok, kiegészítem előző válaszom:

ez azért van, mert ma mindenki azt nézi, hogyan lehet kihasználni a másikat, a csórók ezért estek ki a pixisből, mert ugyebár őket nem lehet anyagilag lehúzni...

2013. febr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Hát, ez nagyon fura, egy rakat csóró csávót ismerek, akik albérletben élnek a barátnőjükkel. Hoppá, hiszen én is egy vagyok közülük. Mégis van barátnőm, sőt, velem él.


Nem lehet, hogy mégis csak bennetek a hiba, nem pedig a világban? Talán nem luxus prostikat kéne csak észrevenni, és máris lennének lányok, akik nagyon tudnak szeretni...

2013. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"Hát, ez nagyon fura, egy rakat csóró csávót ismerek, akik albérletben élnek a barátnőjükkel. Hoppá, hiszen én is egy vagyok közülük. Mégis van barátnőm, sőt, velem él.


Nem lehet, hogy mégis csak bennetek a hiba, nem pedig a világban? Talán nem luxus prostikat kéne csak észrevenni, és máris lennének lányok, akik nagyon tudnak szeretni..."


És akinek albérletre se futja, mivel nincs munkája?!

2013. febr. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szinte mindig ingyen bulizok, ingyenes vagy pár száz Ft-os belépőjű helyre megyek, nem iszom alkoholt és hazafelé sétálok (vagy többen összedobunk taxira). A 4-5 ezer Ft nem tudom, hogy jött ki neked.
2013. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
És ha félek egyedül lemenni a diszkóba? Az olyan gáz....
2013. febr. 15. 18:17
 9/15 anonim ***** válasza:

"És akinek albérletre se futja, mivel nincs munkája?!"


Ilyen élethelyzetben meg mondjuk nem a csajozáson és a bulizáson kellene törnöd az agyad, hanem azon hogy kitörj ebből és munkát találj. Utána lehet csajozni, de ne várd el hogy majd egy nő húz ki a kakiból.

2013. febr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy menj egyedül? Amúgy mentem már le egyedül, sokszor épp azok voltak a legjobb bulik. :D
2013. febr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!