Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, akinek tetszek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, akinek tetszek és nekem is tetszik, és kézen fogva járkálunk, meg mindig ad puszit is, de nincs köztünk semmi. és ő valószínű nem akar kapcsolatot. De én nagyon bele vagyok esve, szóval most mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. febr. 15. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Több ellentmondást vélek felfedezni a kérdésedben.

Tanács: Kérdezd meg, hogy mit érez irántad, hogy mit akar tőled. Lehet ha elgondolkodik, és használni kezdi az agyát(szívét) akkor rájön hogy szeret téged. És jön a lámur:)

2013. febr. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!! És akkor hagyjam vagy ne..?
2013. febr. 15. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
ha bele vagy esve, akkor hagyjad hadd közeledjen feléd (persze jó értelemben)
2013. febr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne hagyjad! Lépél! Lehet a srác be..ari és ezért nem mer közeledni! Ne hagyd veszni a helyzetet!
2013. febr. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!