Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Piszkal vagy igaza lehet es a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piszkal vagy igaza lehet es a tobbiek hazudnak?

Figyelt kérdés

Tudom,h nem tudjatok ,hogy nezek ki,de most nem is az a lényeg,hanem ,hogy ti a helyembe mire gondolnatok.

Van egy fiu akivel regebben kavartam,de mar nem erdekel.Van baratom neki is baratnoje.Mindezek ellenere ez a csávo 1x behuzott a vcbe es le smarolt,akkor kapott egy pofont,de utana sem nyugodott le,ha elmentem mellette akkor fogdosott stb..Emigy mindig bamul,le sem veszi a szemet rólam,en mindig elutasitom.Tegnap azt mondta rám,hogy kövér vagyok mindenki elött és röhögött rajtam egy szorakozo helyen voltunk.Többször is beszologatott,akkor meg pofoztam megint es akkor is "Mit akarsz te kövér diszno,kuss kifele" ..Még neki alt feljebb.Pf..Szoval most miatta depreszioba estem,hogy kover vagyok.Volt egy pasi aki meg ezt mondta rám,nalla is ugyan ez a szitu volt,h nem akartam vele lenni es lekövérezett.Mindenki tudja,hogy ez a leggyengebb pontom.Annyira fáj,hogy a pasik kövérnek gondolnak.Igaz a tobbi fiuknak tetszem,meg mindig oda jonnek hozzam ,dicsernek,de akkor is.Nagyon szar érzés


2013. febr. 16. 09:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet azert mondta,mert tudja ,hogy nekem ez a legrosszabb ,vagy ,mert tényleg igy gondolja..Nem tudom..de enni sem fogok ezentul
2013. febr. 16. 09:52
 2/4 anonim ***** válasza:
Figyelj küldj nekem egy képet és őszinte leszek! Ne foglalkozz ilyen bunkókkal vagy vágj vissza neki hogy kicsi a farka.
2013. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hat az ugy jonne ki,mintha lefekudtem volna vele,pedig nem..
2013. febr. 16. 10:04
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez egyértelmű,azért mondta,mert elutasítottad,és bántani akart.

Úgy néz ki sikerült neki...

2013. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!