Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha változtatok a külsőmön és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha változtatok a külsőmön és belsőmön akkor van esély arra hogy összejöjjek azzal a lányal aki amúgy most is kedvel? Általában ezek a kapcsolatok mennyire tartósak ahol ilyen dolgok után jönnek össze?

Figyelt kérdés
Amúgy is változtatni szeretnék magamon kicsit férfiasabb kinézet,magabiztosabb kiállás stb. Nem indokolta h miért nem jönne össze velem de kedvel.

2013. febr. 16. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolat miatt ne változz.

Ha valakinek így nem kellesz, akkor másképp sem fogsz kelleni.

2013. febr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudom: ha egy pasi ARCA nem jön be, akármit csinál a testével vagy még a csillagokat is lehozhatja az égről, nem fog kelleni! Próbáld meg, lehet, hogy csak kicsit gyúrnod kéne, az a baj. de a tutyi-mutyi belsőn nem nagyon lehet változtatni...Viszont ha nem próbálod meg, örökre bánni fogod. Pasi vagy, küzdj, ha nem nyersz, viseld el! Erős vagy.

18/L

2013. febr. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi, tudom azt kérdeztem h ezek után lenne-e esélyem de ettől függetlenül is változni akarok mert érzem h ez így nem jó.
2013. febr. 16. 16:25
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, második, erről van szó. Ezen látszik, hogy hülyeség a rondább srácokat gyúrni küldeni, meg önbizalom erősítést ajánlgatni nekik, hiszen úgysem számít semmit.

Az egyetlen esélyünk, ha meggazdagodunk, és átszabatjuk az arcunkat.

2013. febr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
viszont látom rajta h kedvel.
2013. febr. 16. 16:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is kedvelem azt a srácot, aki szerelmes belém, mert keves, aranyos, szépeket mond, lelkileg támogat, de ha nem tudnám megcsókolni, nem akarom csókolgatni a mellkasát, nem bírnék hozzá bújni és ölelgetni, akármennyi pénze is lehetne, nem számít. A nem az nem.
2013. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán igen, de az erőltetett változásnak nincs sok értelme, nem tartós.

A párom is udvarolt régebben, de nem tetszett. Aztán magára szedett némi súlyt, meg kisfiúból férfivá érett, végül meghódított. Álmomban nem gondoltam volna, hogy valaha beleszeretek, aztán mégis :)

DE! Ő nem az én kedvemért változott, hanem saját magától. Nagyon nem mindegy.

2013. febr. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!