Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedik a lány ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedik a lány ha csak látszólag elutasitó? (ha azt akarja h kicsit nyomulj jobban, nem akarja egyből oda adni magát. )

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány elutasító, akkor el akar utasítani, nem lenne hülye kockáztatni, ha bejössz neki. Ne keverjük azzal, hogy esetleg félénk, tapasztalatlan, és nem ad pozitív visszajelzést, ez még nem elutasítás.
2013. febr. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most csak a szexrol van szo ?
2013. febr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem arról.
2013. febr. 16. 20:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés. Én is ezt csinálom, de nem tudom elmagyarázni. Szóval a szememmel, reakciókkal biztosan azt veszi le, hogy nekem bejön. Viszont nem beszélek senkivel az érzéseimről és ha valaki kutakodni akar felelő, általában nem válaszolok, vagy elterelem a témát, mintha szóba se jönne az illető.

Éppen csütörtökön volt olyan, hogy a kedvenc barátnőm célzott rá. Annyira éreztem, hogy azért. Nem csak célzott, hanem szó szerint felhívta rá a figyelmem. Mivel jó ismerőse, barátja neki a fiú, így muszáj voltam úgy reagálni, mintha bárki másról beszélt volna. Ha szembe látta volna az arcom azonban, lehet leolvasta volna a dolgokat.


De mondjuk én félénk vagyok, illetve be vagyok zárkózva a saját pici világomba. Ha a barátnőm kerek-perec kérdezne meg, akkor válaszolnék.

2013. febr. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó,ezt úgy érted h tetszett mégis elutasítottad?
2013. febr. 17. 18:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami olyasmi, igen.
2013. febr. 18. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor még nem adom fel.
2013. febr. 19. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!