Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedik így ez a lány?

Figyelt kérdés
Van egy lány a suliban, nagyon tetszik, és nézni is szoktam, és ő is engem, de amikor elkapnám a tekintetét gyorsan elfordul. Amúgy nagyon kedves. De ha folyosón velem szembe jön a földet nézi. Ebédkor inkább máskhoz ül, és rengeteg fiú barátja van, persze csak haverok. Velük mind nyitott, jófej, de én vagyok az egyetlen, akitől fél, vagy nemis tudom milyen szó kéne ide. talán szégyenlős. pedig nincs mit szégyelnie. néha néha egy két mondat elcsattant köztünk, az is társaságba. érdeklődik utánam, kosár meccseimet megnézte egyszer, ha valamivel megkinálom, "köszönöm, nem" a válasz, cseten is meghívott már. tényleg nagyon nyitott mindenkivel. A folyosók mindig a nevetésétől zengenek, de ha meglát...

2013. jan. 29. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

..akkor inkább a földet nézi.


Nem tudom, de szerintem egy olyan lány aki szerelmes az nem így viselkedik a kiszemelttel.

2013. jan. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha nekem tetszik egy fiú én is a földet szoktam nézni. Egyébként a nőknél a "behódolást" jelenti a lehajtott fej.. nyitott feléd, csak szégyenlős..
2013. jan. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :DD akor az jo. :) És amugy tudok tenni valamit, hogy ne legyen olyan szégyenlős?
2013. jan. 29. 18:27
 4/18 anonim ***** válasza:
gondolom te mint fiú tetszel neki, azért viselkedik veled másképp mint a többiekkel. Kedvesen mosolyogj rá sokszor ha meglátod, hogy lássa, hogy Te is nyitott vagy felé..
2013. jan. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Biztosan mondhatom, nem véletlenül más veled, mint a haverfiúkkal. Tök jó, hogy bejöttök egymásnak.:) Csak annyi a dolgod, hogy kezdeményezz vele beszélgetéseket, legyetek minél többet kettesben, kínálj neki közös programokat.
2013. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
rendben. :) de szerintetek miért viselkedik így? zavarban van? és ha igen akkor miért? vagy ez a női lélek rejtelmei közé tartozik? :)
2013. jan. 29. 19:10
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze, zavarban van, mert veled szemben gyenge, hatással vagy rá.
2013. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
zavarban van, és hogy megszüntesse a "zavar forrását", nézi a földet.. mert ha azt nézi attól nincs zavarban.. :D Én is ezt szoktam csinálni, ha olyan fiú jön velem szembe aki tetszik is. Rá se merek nézni.. :)
2013. jan. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
:D rendben. köszi a jó válaszokat és a hasznos tanácsokat. :)
2013. jan. 29. 20:29
 10/18 anonim ***** válasza:

Zavarban van, mert megszokta a fiú haverokat,

de tőled többet szeretne, és nem tud vele mit kezdeni.

Ilyenkor a legjobb, ha te kezdeményezel.


Beszélgess vele, és hívd el randira!

De ne moziba, első pár alkalommal olyan helyre menjetek,

ahol tudtok sokat beszélgetni, megismerni egymást.

Így a lány visszafogottsága is lassan el fog tűnni! :)

Sok sikert!

2013. jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!