Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell mindig félreérteni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindig félreérteni, ha kedves vagyok valakivel?

Figyelt kérdés

Nyilván baráti kedvességről beszélek, amennyiben ez egy férfi felé irányul.

Megint megtörtént velem, pedig már az elején tisztáztuk, hogy nem fogjuk egymást félreérteni, és kölcsönösen becsültük azt a másikban, hogy korlátok nélkül tudunk beszélgetni éppen azért, mert nem értjük félre a másik mondandóját.

Én tényleg nem mondtam soha semmi kacérat, vagy félreérthetőt (vigyáztam is erre nagyon), most mégis azzal jött elő ez a férfi, hogy ő bizony félreértette a viselkedésem. Biztosítottam róla, hogy téved, nem akarok tőle semmit sem (na jó, akarnék, de ezt sosem mutatnám ki), de ő nem akar továbbá beszélni erről és olyan furcsán néz rám azóta. Ezt is úgy kellett kiszednem belőle, hogy miért viselkedik velem furcsán, mire nagy nehezen kinyögte, hogy összezavartam a viselkedésemmel és nem tud mit kezdeni vele.

Csak annyi volt a kedvesség, hogy ha találkoztunk, beszéltünk pár szót, főleg családról, munkáról, amikor beteg volt, érdeklődtem felőle és ennyi. Tényleg ezt kell félreérteni? Ennyi erővel én is félreérthettem volna őt, mert ugyanezeket ő is megtette!


2013. febr. 16. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól értem, hogy akarsz valamit tőle, csak nem mutatod ki? Mert akkor önkéntelenül olyan jelzéseket küldesz..
2013. febr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mivel? Azzal, hogy rámosolygok, hogy érdeklődök, mert ennél többet nem jeleztem felé! És ezt már megtettem évekkel ezelőtt is, csak most jött rá a "görcs", hogy én akarok tőle többet is!
2013. febr. 16. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha alapból bejössz neki, akkor bármit csinálsz, úgyis félreérti és úgy veszi le h akarsz tőle vmit.
2013. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bármit mondok neki ezzel kapcsolatban, hogy pedig előre letisztáztuk, meg hogy minek is néz engem, és egyáltalán honnan veszi ezt, mindenre az a válasza, hogy nem szeretne erről beszélni... egyszerűen így nem lehet egyről a kettőre jutni vele a témában.
2013. febr. 16. 21:23
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként azt hiszem, hogy tetszek neki, ezt már korábban is észrevettem rajta. De akkor hogy mer kérdőre vonni engem, miután ő talán ugyanígy érez? Vagy "a legjobb védekezés a támadás" taktikát alkalmazza? :S
2013. febr. 16. 21:25
 6/6 NagyD1990 ***** válasza:
Velem ugyanez van, csak fordítva. Ahol a gyakorlatomat töltöttem, elakartam hívni egyik-másik csajt valahová, mert kedveltem, erre egyből azt kezdték magyarázni, hogy nem vagyok az esetük. Szóval szerintem némelyik ember olyan tökéletesnek hiszi magát, mintha fizikai képtelenség lenne, ha az ember csak rendes akar lenni vele.
2013. febr. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!