Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért járni valakivel, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért járni valakivel, mert sok a pénze, szerintetek mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Összejönnék egy csajjal, aki amúgy nem jön be, viszont jómódú a családja, szóval szívesen beházasodnék a famíliába. A barátaim szerint ez morálisan helytelen, de miért?

2013. febr. 5. 17:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
84%
Te se vagy valami sokat érő ember...
2013. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
92%
Az élő példa hogy nem csak a nők lehetnek anyagiasak.
2013. febr. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj h apu ugysem íratna semmit a nevedre és a párod sem. Szóval ha otthagynád üres kézzel távoznál.

Mert ha meggazdagodnál belőle akkor talán megérné de így...áhhh :)

2013. febr. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
69%
Én is szívesen tenném a helyedben. Csak majd válj el, a gyerekek ne tőle legyenek.
2013. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 A kérdező kommentje:
De miért gázabb, ha a pénzéért szeretem, mintha azért szeretném, mert jó a humora? Az anyagi helyzete ugyanúgy hozzá tartozik, mint a mosolya.
2013. febr. 5. 17:07
 6/100 anonim ***** válasza:
71%

"Az anyagi helyzete ugyanúgy hozzá tartozik, mint a mosolya."


Nálad lehet. Jól pofára esel még az életben.:)

2013. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim válasza:
36%
nos,morálisan undorító dolog és mocskos dolog mást kihasználni úgy,hogy ő szerelmes beléd te meg nem....ám a világ amit élünk az is mocskos és minden a túlélésről szól....azt mondom ha van szíved hozzá és a lelkiismereted elbírja és a brokeszod is feláll rá akkor tedd.....de ha a mennyország létezik,te biztos nem oda fogsz kerülni... :)
2013. febr. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
86%
Csak az a gáz, hogy a pénz elfogyhat. A humérzék pedig megmarad.
2013. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 A kérdező kommentje:

"Jól pofára esel még az életben"


Szerintem pofára esni inkább a magadfajta naív idealisták szoktak.

2013. febr. 5. 17:11
 10/100 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem meg már 4 éve van párom és nem a pénze miatt lettem belé szerelmes. Nem vagyunk anyagilag gazdagok, de a szeretet jobban összetart minket szóval mehetsz a francba a naív idealista dumáddal.:) Te viszont SOHA nem leszel boldog, ha a pénz a mindened.
2013. febr. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!