Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz valaha is csajom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy onbizalom hiányom van. 17 éves vagyok lassan 18, alacsony vagyok 174 centi, es ugyerzem ez miatt sose lesz barátnom. Volt h már voltak kavarások meg ilyen, de csoknal tovabb sose jutottunk. Arcom nem csunya, apolt vagyok, és edzek is.Remelem még fogog noni pár centit legalább. Szerintetek lesz barátnom?

2013. febr. 16. 22:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
nem.
2013. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem a magasságon múlik, próbálj meg különböző körökben mozgolódni. Haverokat kérdezd meg, nem-e ismernek pár lányt, akivel elmennétek valamerre, vagy bemutatnák neked.
2013. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Ilyen hozzáállással nem valószínű. Gyúrj rá az önbizalomszerzésre.
2013. febr. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Akkor én mit mondjak a 173 centimmel? Mégse sírok itt, mert tudom hogy ez nem lehet probléma.
2013. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
Persze hogy lesz. Nem a magasságon vagy alacsonyságon múlik. :)
2013. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Keress alacsony lányt,de ez nem a magasságtól függ. Èn csak 170 cm vagyok.
2013. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
73%
jaj jó az a 174 centi, nálam így is majd 10 centivel magasabb lennél, inkább az számít, hogy az arcod helyes legyen, a magasság nem számít annyira. 19L
2013. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
161cm vagyok és rengeteg nálam kisebb lányt látok.. szóval valószínűleg igen, lesz, ha csak ennyi a gond.:D
2013. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

18 év, és a 172 centi az jó! Inkább a lelkiekre gyúrj.

Nemsokára férfivá érsz, addigra hagyd el a kishitűségedet.

Menj ki az utcára, és nézz szét. Láthatsz nálad csúnyább, és ápolatlan embereket az oldalukon jó csajokkal.

Miért neked nem jönne be?

2013. febr. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést én is feltehettem volna 3 nappal ezelőtt. Azóta viszont társkeresőn megismerkedtem egy olyan lánnyal, aki belsőleg kiköpött hasonmásom. Olyan szinten egyezik vele az ízlésem, a szokásaim hogy ezt már nem bukhatom el innen. Ráadásul szép is és ma bevallotta én is tetszem neki. Vagy 4 órát sikerült vele beszélnem csak ma.


Kérdező lesz csajod, de pont akkor fogsz rátalálni, amikor te sem számítasz rá. Nálam önbizalom hiányosabb ember nem nagyon létezik és most mégis sikerült.

2013. febr. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!