Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már a legalja? Visszatérhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már a legalja? Visszatérhet még valaha a normális életbe?

Figyelt kérdés

2 éve költöztünk új faluba, ahol az elején nagyon megkedveltem a szomszéd fiút. Mindig mosolyogva köszönt, viccelődött velem, bókolt, normálisan ellehetett vele beszélgetni, mint egy felnőttel. Nagyon imádni való volt, egy kis szerény srác, aki mindig kedveskedett velem és másokkal is. De történhetett vele valami, mert már lassan 1 éve, hogy rá sem lehet ismerni. Agresszívan viselkedik mindenkivel, bunkó, iszik, teljesen elzárkózik a külvilágtól. Ittasan vezet, sokszor látom hogy úgy ül autóba, hogy jóformán már a saját lábán sem tud megállni. A múltkor láttam őt este, hólapátolás közben. Megpróbáltam vele beszélni, megkérdeni tőle, hogy van mostanában. De ő csak azt felelte, hogy mit törődöm én vele, hagyjam őt békén, úgysem akar már sokáig élni. Közben a szeme is könnyezett, látszott rajta, hogy valami nagy trauma érhette. Nem tudom hogyan segíthetnék neki, mert a korábbi énjébe teljesen beleszerettem, és nem tudom elhinni, hogy ennyire tönkretette magát.


21/L és 23/F


2013. jan. 27. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Meghalt valakije, aki közel állt hozzá.
2013. jan. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenkinek alkotmányos joga hülyének lenni.
2013. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg valakiben nagyot csalódott, vagy elhagyták, vagy szerelmes, de nem mer a kiszemeltje felé kezdeményezni...

Ne hagyd lerázni magad, ha még csak 1 éve van a változás, akkor türelemmel, és kitartással és rengeteg beszélgetéssel. vissza tudod hozni..

2013. jan. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!