Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan barátkozhatnék az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan barátkozhatnék az egyetemen lányokkal?

Figyelt kérdés

Igazából fiú barátaim sincsenek, pár csoporttárs, akikkel elbeszélgetek, de semmi több. Nekem valahogy nagyon nehezen megy ez a barátkozás és ismerkedés. Nem járok el bulizni, se kocsmázni, meg valahogy nincs is igazán semmi közös témám a fiúkkal.. A kollégiumban is elég magányosnak érzem magam. Lányokkal sokkal több mindenről el tudnék beszélgetni, de a legtöbb órán nincsenek is lányok, az a pár lány, akit meg a korábbi félévekben megismertem, inkább csak kihasználtak, és addig voltam jó nekik, míg matekban, számtech-ban, vagy ilyen-olyan tantárgyakban segíteni tudtam nekik.. Szívesen segítettem nekik, meg közben beszélgettünk azért másról is, de aztán ahogy vége lett az adott félévnek, egyáltalán nem kedvelnek már annyira, és most már lényegében csak köszönünk egymásnak.

Ott tanulok már másfél éve, és nem sikerült olyan lányokat találnom, akik egy kicsit is kedvelnének engem, érdek nélkül... Mit kellene másképp csinálnom?


2013. febr. 16. 23:05
 1/5 anonim ***** válasza:
és mégis melyik egyetemre jársz?
2013. febr. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ivan Iljics ***** válasza:
Te BME-szökevény.
2013. febr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem a BME-re járok, hanem Veszprémbe, de nem tudom, miért fontos ez.
2013. febr. 16. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért nem árt tudni, mert már majdnem elkezdtem neked ajánlgatni, hogy merre indulj - csakhogy én PTE-s vagyok, velem nem mennél sokra. Így lövésem sincs - látod, ezért jó tudni, melyik egyetem.
2013. febr. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért fontos tudni, h hol tanulsz, mert pl BME gépészmérnökin v mérnökinfon nincs sok lány, de nálunk az ELTE-n bioszon a hallgatók jelentős hányada, az én évfolyamomon 70% lány! Na erre varrjál gombot, nekem meg ez a bajom :D A helyzethez kell igazítani a "stratégiát".
2013. febr. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!