Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan barátkozhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan barátkozhatnék?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Sajnos alig vannak barátaim. Nincs senki akivel jókat beszélgethetnék, elmondhatnám a problémáimat stb. Elég visszahuzódó, csendes típus vagyok,és egyszerűen nem bírok megnyílni az emberek elött.

Semmi önbizalmam. Mindig azon kattogok hogy "jaj mint gondolhatnak rólam az emberek".

Nem tudom miért vagyok ilyen, de ez miatt nagyon utálom magam. És ezen szeretnék változtatni, de nem tudom hogy kezdjem.


A suliba is szinte alig szólalok meg. Ha az osztálytársaim beszélgetnek megse szólalok csak hallgatom őket,és ha kérdeznek valamit akkor válaszolok. És ilyenkor elég kellemetlenül érzem magam.


Szeretnék új embereket megismerni, igazi barátokat szerezni, de a probléma az, hogy ha valamilyen társaságba kerülök idegen emberekkel körülvéve akkor pláne nem tudok megnyílni,megse szólalok csak ha "muszály".

Szinte sehova nem járok mert nincs kivel, egyedül meg hova is mehetnék. Emiatt se megy a barátkozás, mivel 4 fal között elég nehéz.


Mit tegyek?


2012. nov. 30. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el sportolni - és olvass sokat.
2012. nov. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hááát kezdhetnéd azzal, hogy megszólalsz a suliban. Ha megismernének kicsit jobban az osztálytársaid, talán még el is hívnának valahova vagy valami. Ne csak akkor szólalj meg, ha kérdeznek, beszélgess velük bármiről (tanultak-e, milyen lett a dolgozat, érti-e vagy mit tudom én). Azzal meg ne foglalkozz, hogy mit gondolhatnak rólad az emberek...
2012. nov. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát úgy tényleg elég nehéz, ha nincs önbizalmad. Szerintem a legfontosabb, hogy önbizalmat kellene "szerezned". Ha a külsőddel van problémád, csinosítsd ki magad, öltözz úgy ahogy Te szeretnél, sminkeld ki magad (nem kell erősen, mert szerintem az visszataszító) stb. Mit szeretsz csinálni? Esetleg sport? Az önbizalmat adhat, s közben embereket ismerhetsz meg.


22/L

2012. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Velem barátkozhatsz! :D

Én is ilyen vagyok... dettó :/


Írj privit! ;)

2012. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!