Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik jött be jobban elsőre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik jött be jobban elsőre, a sima vagy nyelves?

Figyelt kérdés

Mindenkinek máskor jön el az első csók, kinek előbb, kinek később... Nekem nagyon későn jött el, de most nem is ez a lényeg.



Ti első alkalommal melyiket élveztétek jobban, a nyelves csókot, vagy az ajakkal való "dolgozást"?

Utóbbit egyesek nem is tartják csóknak, ezt most embere válogatja... Nálam meglepő módon egyértelműen az ajakkal való nyert, férfi létemre. Sokkal jobban élveztem, bár a nyelves se volt rossz, de mégis :)

Ez persze lehet idővel változni fog


2013. febr. 16. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet velem van a baj, de mi szájrapuszival kezdtünk. :D
2013. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálam mindig van "nyelvmunka" is... csak ajakkal még nem volt :)
2013. febr. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Pretty Ballerina ***** válasza:
Eddig mindig volt nyelv nálam is. Valahogy jobban bejön. Máshogy meg még nem tapasztaltam, mert mindig én léptem hamarabb, ha már adott volt a helyzet. :)
2013. febr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sima :D

Nem szeretem a nedves dolgokat, kivéve a testem egy bizonyos helyén, de csak egy bizonyos állapotban...

2013. febr. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!