Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tetszik nektek valaki/szere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik nektek valaki/szerelmesek vagytok valakibe, szoktátok nézegetni közösségi oldalon az adatlapját? Milyen sűrűn nézitek, kommenteltek is hozzá (csak úgy) stb.

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi.. :o)

2013. febr. 17. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Persze, de nem kommentelek. Nem szoktam kommentelni.

21L

2013. febr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:

Sajnos az emberek hajlamosak elfelejteni, hogy ha kapcsolatban vannak akkor is észreveszik a csinos nőket/jó pasikat. Ez legalább annyira igaz a nőkre mint a férfiakra.

És, hogy miért nézi az ember? Mert van szép érzéke. :) 20/F

2013. febr. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Emberek ***** válasza:

hát. amikor éreztem valamit a kiszemeltem után, akkor kb naponta 1-2x néztem az oldalát, hogy mi van vele. ezen kívül rengeteget beszélgettem vele az adott közösségi oldalon. de ez mind egyénfüggő, hogy ki mikor, mennyit nézegeti más adatlapját, illetve beszélget vele.

15/f

2013. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sokszor nézem meg, de nem írok rá semmit. Csak úgy ábrándozok róla és kész.

21L

2013. febr. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap megnézem,többször is,de nem igazán like-olok,se nem kommentelek. Csak,ha valami tényleg tetszik. Tehát nem tetszikelek végig mindent csak azért,mert Ő rakta ki.:D

18/L

2013. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én is szinte mindennap megnézem, de nem írok hozzá semmit, csak érdekelt, hogy más is így van-e vele.. hogy tudjam, hogy mikor lépett be stb..
2013. febr. 17. 12:02
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Régen én is olyan voltam, hogy napi szinten többször megnéztem. Nem kommentáltam, meg semmi ilyesmi, csak látni akartam mikor lépett be, milyen lotyó ismerősei lettek, stb.:) Aztán rájöttem, hogy ezzel nem sokat segítek magamon, mert csak szövöm az összeesküvés elméleteimet, hogy kivel kavar éppen, meg amúgy is reménytelen szerelem volt, szóval nehéz volt úgy felejteni, hogy mindig Őt nézegettem. Most már tudatosan nem nézegetem soha, még a hírfolyamról is letiltottam. Pedig nagyon is érdekel, mi lehet vele.:(

23/N

2013. febr. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nézitek, ábrándoztok róla, mert tetszik... De semmit nem tesztek azért, hogy megkapjátok vagy felfigyeljen rátok. Meg is érdemlitek a szenvedést, ha nem tesztek semmit!
2013. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, van aki már megtett minden tőle telhetőt, és mivel nem hozott sikert, maradt az adatlap nézegetés, hogy legalább ott láthassa az illetőt. További szép napot!
2013. febr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Annak szólt aki nem tett semmit. Van olyan sok hidd el.
2013. febr. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!