Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszik nektek egy lány és meglátjátok mással mit éreztek?

Figyelt kérdés
Másik fiúval természetesen.Féltékenységet gondolom, de nem érzitek hogy 'oké most oda kell mennem hozzá' vagy hasonlók..?
2013. febr. 17. 03:03
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Azt, hogy van még ezer meg ezer másik lány a földön és kár vesződni egyért.
2013. febr. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Felborzolják a hajukat és bégetnek hangosan, hogy elijesszék a másik hímet.
2013. febr. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ez nagyon változo. legtöbbször hazamegyek és beleverem a fejemet a falba, hogy miért nem "csaptam le" hamarabb én.

De volt oylan is mikor megláttam egy másik sráct mellette és nem birtam letörölni a kaján vigyort az arcomról.

olyan is volt mikor megláttam és ugy éreztem mintha kitépnék a szivemet.

És olyan is volt mikor meglátam egy másik sráccal és odementem és pofánvágtam (a srácot)

És olyan is volt mikor odamentem "megbeszélni" és hülyét csináltam magambol mert a bátyja volt -.-''

2013. febr. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

igen.

az alap ösztön ezt diktálná,hogy azonnal odamenni és visszaszerezni,de ez naiv és értelmetlen dolog,nem célravezető.

ebből az jön le a csajnak,hogy pincsi vagy és csökken az értéked a szemében.

ha ilyen van,hogy beszélgetek vele és mondja,hogy mindjárt jövök,közben meg leáll beszélgetni másik palival,akkor én meg lehetőleg azonnal elkezdek beszélgetni egy másik csajjal,feltűnően flörtölve,megnevettetve a lányt,suttogok a fülébe.

elég kb 2 perc,és a csaj fog visszajönni,sőt nem egyszer még a kezemet is megfogta a lány,hogy a másik csaj előtt kimutassa,hogy ő volt ott előbb.

a nők imádják a játszmát és a tesztelést.

ahhoz,hogy megszerezd őket,jobb játékosnak kell,hogy legyél náluk,akkor is ha utálod az ilyet.

nem tudom ilyesmi helyzetre gondoltál-e.

2013. febr. 17. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Csalódást, fájdalmat.keserűséget. Legtöbbször azonban semmit, hiszen rengeteg nő tetszik nekem.
2013. febr. 17. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

olyankor legszívesebben odamennék és szétverném a fiút...

nem érzem hogy oda kell mennem inkább elmegyek...

2013. febr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
velem volt ilyen, mikor életem első szerelme, egy másik fiút ölelt (akkor még 14 voltam) nagyon rosszul esett.. Belül darabokra törtem. De egy idő után lesz*rtam.:D
2013. febr. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez teljesen szitu függő!

Hogy mással? Kézen fogva?

Csókolózva, ölelkezve? (mert az sok mást is jelenthet)

Beszélgetni, nevetni? (két akármilyen ember között lehet)

Vagy csak, együtt látom valakivel mindenféle "romantika" nélkül? (mert akkor lehet akár a testvére is, vagy valami ismerőse)

Vagy ha tudom hogy van valakije, és éppen egyedül van a csaj, akkor simán oda mennék hozzá, mert hiszen, egyfelől nem kéne mindjárt megkérni a kezét és szerelmet vallani neki, másfelől meg ha tényleg tetszene nekem egy csaj, egy próbát megérne, akkor is ha tudom, kavargat valakivel, mert hiszen mennyi olyan kapcsolat van, ami csak a szexről szól... és semmi komolyról. Az meg már hogy nézne ki, hogy a csaj csókolózna a barátjával, én meg beszállnék harmadiknak?.... :) Bár egy puszira talán még telne is a csaj arcára, max a barátjával kerülnék enyhébb szóváltásba :D Másfelől, lehet szó egy komolytalan szexkapcsolatról, továbbá, egy csinos lány is sétálgathat akár néha a fiútestvéréével is, tehát nem minden esetben arra kell gondolni, hogy a csaj foglalt, vagy hogy feltétlenül egy véglegesen hú de komoly kapcsolatról lenne szó.

A házasság egy szent dolog, de amíg semmi olyasmiről nincs szó, addig mindent szabad! :)

Másfelől sokat számít hogy valakinek úgy tetszene valaki hogy csak szexet akarna, vagy úgy hogy komolyabban megszeretné ismerni.

2013. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Solarian ***** válasza:
Elmész a hnteshez, kérsz egy húskampót, lenyúlsz vele a torkodon és kihúzod vele a szíved. kb.
2013. febr. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mintha megforgatnák bennem a kést.

Nem is akarom látni,rá sem akarok nézni többé.

2014. nov. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!