Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borzasztó ronda vagyok. Lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borzasztó ronda vagyok. Lehet egy életet társ nélkül leélni?

Figyelt kérdés

Amúgy fiú vagyok,17 éves.

Na de a probléma,hogy az arcom ronda.Egyszerűen a formája is rossz,némileg elállnak a füleim,szemüvegem van,a bőröm se szép,kicsi az orrom,az ajkaim pedig elég vastagok és lebiggyedtek.A hajam szintén rossz.Tucatnyi stílust kipróbáltam,de egyik rosszabb volt mint a másik.Úgyhogy hagytam a francba.

Annyi mázlim van,hogy magas vagyok,és elég izmos,mert a sport a szevedélyem,de a fentebb leírt borzalmak után ez már senkit sem érdekel.Ápolt vagyok,átlagosan öltözöm.

De sajnos a pofim miatt nem nagyon bírnak a lányok,kapcsolatról nem is álmodhatok.Utálok mindenféle közösségbe menni lassan,emiatt totál depis és antiszociális leszek,ami persze megadja a végső döfést a "vonzerőmnek".(annak a soknak..)

Na mindegy,én ezt már elfogadtam.De ami érdekel,hogy ki lehet bírni egy egész életet társ nélkül? Nem fogok begolyózni vagy valami? Már most magányosnak érzem magam,mi lesz később?

17/F


2013. febr. 17. 12:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Ha ennyit foglalkoznál egy lánnyal mint amennyit magadról filozofálsz talán a csaj foglalkozna veled és nem magaddal kellene foglalkoznod.
2013. febr. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
17 évesen ez tényleg világvége állapot
2013. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Szerezz egy kutyát.
2013. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nyugi ki lehet bírni, csak nem egy leányálom. Keress elfoglaltságot, zárd ki az életedből a nőket, mármint az elmédből. Ne görcsölj ezen, ha van némi pénzed menj el prostihoz havi 1x-2x. Ki lehet bírni, én pl ha nagyon felidegesít ez a dolog, akkor rágyújtok 1 spanglira, az mindig megnyugtat, és már jobban is vagyok. :D
2013. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nyugi. Nem kell ezen gondolkodni. Az arcod még fog változni. Lesz társad, még akkor isha most ezen agyalsz és másként is látod. N
2013. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Mirk ***** válasza:
Sok kiábrándult nő keres kevésbé vonzó de értelmes és törődő társat.
2013. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Én elég szépnek tartom magam, de mikor túl sokat voltam németországban, komolyan elgondolkoztam rajta, hogy megdugom a komondorunkat. Csak hát túl fiatal volt, alig 1 éves:D

Szal társ mindig akad, ha nem vagy válogatós.

2013. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

"1-es!

Valahogy egy lány se akarja hogy foglalkozzak vele,szóval foglalkozom magammal.

2013. febr. 17. 12:55
 9/25 anonim ***** válasza:

Szia. Fiatal vagy még ahhoz, hogy ilyeneket írj. És egyáltalán miért lenne így? Ne beszélj butaságokat. De ha azt beszéled be magadnak, hogy csúnya vagy, meg hasonlók, akkor hidd el ezt kívülről is észre fogják venni, és már csak ezért sem teremtenek veled kapcsolatot. Az egyébként, hogy te nem látod magad helyesnek, egy dolog. Attól még láthat téged más szépnek, csak lehet nem veszed észre, mert annyira bezárod magad, hogy észre sem veszed a jelzéseket, teljesen kizárod. Én azt mondom, add önmagad, szeresd magad olyannak amilyen vagy, és a világ is elfogad

olyannak amilyen vagy. Próbálj az előnyeidből eredményt kovácsolni! Helyezd a hangsúlyt az alkatodra és a magasságodra, sztem nincs olyan lány aki ezt ne venné észre. Sok sikert!

2013. febr. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"A pofim miatt nem nagyon bírnak a lányok" Ne haragudj de ez most úgy hangzott mintha inkább a fiúknak kéne birnia. Na de mindegy.

Szerintem nem lehet társ nélkül leélni az életet. Régen úgy voltam vele, hogy barátot mindenképpen szeretnék, de gyereket soha, még csak az kéne. De mostmár hogy felnőttem rájöttem, hogy szerintem az élet lényege a család, hogy mindig álljom valaki mellettem, és öreg koromra se maradjak magányos. Persze nem mindenki gondolja így. Pl ha nincs párod nem lesz családod felnőtt korodba még építheted a karriered, lehetsz sikeres csinálhatsz olyan dolgokat, amiket barátnő/élettárs/feleség, család melett nem lehetne. De amugy még lehet hogy sokat változol. A fiúk amúgy is később érnek. Simán lehet, hogy 25-30 éves korodra már tök jól fogsz kinézni.

2013. febr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!