Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolom, hogy elrontottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy elrontottam félig-meddig az életemet azzal, hogy 24 éves koromig nem csajoztam aktívan?

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 18:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
NEM!
2013. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
43%
Jól.
2013. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
43%
igen
2013. febr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
50%
El rontottál sok időt az életedből, amit nem pótolhatsz vissza, de még nem vagy annyira öreg hogy ne tudd bepótolni. Tehát igen, nem szabad ennyire pazarolni az életet.
2013. febr. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Egyszerűen fogalmam sincs, hogy ilyen idős fejjel tapasztalat nélkül hogy fogok valaha barátnőre szert tenni.

Nem állok neki a nőket leribancozni, mert én vagyok a hibás, én rontottam el az életemet.

2013. febr. 17. 18:31
 6/19 anonim ***** válasza:

Miért lenne pazarlás? Bejárhatta a világot, tanulhatott, a barátaival többet lehetett, hobbiait kiélvezhette, formálhatta a személyiségét...

Egy férfi 20 felett érdekes, most jobb ha 17 évesen menősködne a semmire?:D

A nő is, mint a bor, de a férfi is idővel nemesedik. Most ha ő nem a csajozgatás híve, hanem h ráér, és majd lesz egy komoly, miért baj az...

Mindenki úgy él, ahogy akar, így is lekorlátoz már minket ez a kva demokrácia, akkor legalább ennyibe ő döntsön

2013. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
És most, hogy felismerted a helyzetet, milyen elvárásaid, céljaid vannak magaddal szemben?
2013. febr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

nincs ezzel semmi gond. csak mert mindenki döntögeti a lányokat ágynak, nem jelenti azt, h ők jól csinálják. ez önzőség. és ha kivárod azt, akit igazán szeretni fogsz, az a jó. a szerelem majd kárpótol, akárhány évesen is jön el.

én se csajoztam aktívan sose, de volt már barátnőm. én is gondoltam olyanra, amit te írtál, de nem igaz, nem kell ezzel foglalkozni, amúgy 30+ vagyok.

2013. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Egyszerűen céljaim alig vannak pillanatnyilag, mert el vagyok keseredve. Komoly kapcsolatra se kellene törekednem, mert idővel biztosan kijönne a kiélési vágy, másrészt hogx tudnék találni olyan nőt a mai világban, aki elfogadná a tapasztalatlanságomat?
2013. febr. 17. 18:35
 10/19 Valkoinen perhonen ***** válasza:
Rosszul gondolod.
2013. febr. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!