Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, egyetemen lenne így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, egyetemen lenne így esélyem?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre, de nagyon félek, hogy ott sem fogok párt találni :( Nagyon félénk vagyok és nem éppen vékony, bár állítólag annyira nem vagyok ronda. De valahogy a korombeli fiúk átnéznek rajtam... még soha nem volt barátom, és félek, hogy az egyetemen teljesen el fogok veszni... szerintetek lehet esélyem?
2013. febr. 17. 18:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
55%
Lehet esélyed
2013. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
80%
igen lehet :) de csak akkor ha pozitívan állsz hozzá :)
2013. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
55%

persze, h lehet esélyed, miért ne lehetne :)

egyetemen érettebbek vannak, ők már másképp fognak rád nézni. de vmivel idősebbekkel is ismerkedhetsz, nincs megírva, h 20 év körüli csak 20 év körülivel ismerkedhet.

F

2013. febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Csak azért gondolom így, mert a csoporttársaim is 18-19 évesek lesznek, akik tavaly ugyanúgy gimibe jártak. Miért változnának meg egy nyára alatt... vagy én hogy tudnék három hónap alatt megváltozni. Sajnos bármit teszek, nagyon zárkózott vagyok
2013. febr. 17. 18:42
 5/27 anonim ***** válasza:
80%
Egyetemen egy kicsit más a légkör, és ezt mindenki hamar felfogja. Nem változnak annyit 1 nyár alatt, de mindenki próbál felnőttebben viselkedni. (már amikor :)
2013. febr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
csak mindenhol több a lány, és ők úgyis csinosabbak, nyitottabbak, stb :(
2013. febr. 17. 18:46
 7/27 anonim ***** válasza:
80%
3-as voltam. de ott te a fiatalabbak közé fogsz tartozni. vannak ott pl. 24 évesek is. és nem feltétlen ugyanolyan korúak vannak egy csoportban, mert a kurzusokat nem biztos, h mindenki ugyanúgy veszi fel. meg a környezetváltozás is lehet, h jót tesz, biztos felszabadultabb is lesz. a zárkózottságon is lehet változtatni, ha akaraterővel megpróbálsz kommunikálni emberekkel. :)
2013. febr. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Hát, ha már megismerek valakit jobban, akkor nincs baj onnantól kezdve, csak előtte ha valaki tetszik, felé sem merek nézni, mert úgy is kinevetne
2013. febr. 17. 18:48
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen azért másabb a helyzet mint gimiben
2013. febr. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne feltétlen azért "nézz felé",mert akarsz tőle vmit. lehet csak úgy is barátkozni, ismerkedni. aztán később lehet belőle több is.
2013. febr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!